Unikatowa koszulka sportowa przekazana przez Crunchips na rzecz WOŚP!

Replika koszulki z meczu drużyny FC Kaiserslautern z Bayernem Monachium w sezonie 1997/1998 – to wyjątkowy przedmiot licytacji, którą przekazała marka Crunchips, aby zasilić cel 31. Finału WOŚP. Crunchips już po raz drugi jest oficjalnym sponsorem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Koszulka, którą przekazała marka Crunchips na licytację, aby zasilić konto tegorocznego Finału WOŚP to wyjątkowa okazja dla fanów Bundesligi i kolekcjonerów. Jest to replika koszulki z meczu pomiędzy zespołami FC Kaiserslautern, a Bayernem Monachium w sezonie 1997/98. Właśnie wtedy drużyna z Kaiserslautern zdobyła mistrzostwo kraju, a jej sponsorem była …marka Crunchips! Na koszulce mistrzowskiego zespołu z logo marki znajdują się podpisy założycieli Kanału Sportowego: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego, którzy razem z Crunchips wspierają działania WOŚP. Swój autograf dołożył również Jurek Owsiak.

 

Aukcja będzie wsparta promocją na kanałach social media Michała Pola oraz Kanału Sportowego, a także na kanałach marki Crunchips.

 

Kampanią w kanałach social media oraz digital, a także materiałami POS w sklepach wspierana jest także wyjątkowa Edycja Limitowana Crunchips, dla której opakowania zaprojektował sam Jurek Owsiak.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, firma Lorenz, do której należy marka Crunchips zorganizuje swój sztab oraz będzie koordynować grupę wolontariuszy, którzy wyjdą na poznańskie ulice by zbierać do orkiestrowych puszek i rozdawać charakterystyczne, czerwone serduszka. Ponadto firma przeprowadzi wewnętrzne licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na cel 31. Finału WOŚP.  Pracownicy wystawili na aukcjach nie tylko przedmioty, ale i swoje umiejętności oraz wyjątkowe doświadczenia.

 

Tegoroczny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiega pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Więcej o tegorocznej zbiórce: https://www.wosp.org.pl/final/31-final-wosp

 

Więcej o Crunchips: https://crunchips.pl/