VEGETA przyprawą numer 1 na rynku europejskim

Uniwersalna mieszanka przypraw VEGETA to prawdziwa ikona smaku, bez której nie wyobrażamy sobie codziennego gotowania. Potwierdzają to najnowsze dane NIQ Retail Indeks, według których VEGETA zajmuje pierwsze miejsce pod względem wielkości sprzedaży w Europie[1].

VEGETA liderem w Europie

Marka VEGETA od 65 lat jest obecna na polskim rynku i towarzyszy konsumentom w codziennym przygotowywaniu posiłków. VEGETA Uniwersalna, to znana mieszanka przypraw, która świetnie pasuje zarówno do tradycyjnych potraw, jak i nowczesnych dań. Z zebranych i opracowanych przez NIQ Retail Indeks danych wynika, że VEGETA jest liderem sprzedaży w kategorii suchych przypraw na rynku europejskim [Dane zbierane są od września 2022, przez okres 12 miesięcy, w aż 30 europejskich krajach]. VEGETA od lat zawdzięcza swoją pozycję na szczycie niezawodnej gwarancji smaku, wysokiej jakości składnikom oraz zaufaniu, jakim ją obdarzają konsumenci. Jej sukces to wynik nie tylko doskonałego smaku, ale także zaangażowania producenta w utrzymanie wysokich standardów jakościowych i odpowiedniej relacji z klientami.

Wszystko smakuje lepiej z VEGETA

VEGETA to mieszanka przypraw o wszechstronnym zastosowaniu, idealna do różnorodnych potraw – od zup po dania warzywne i mięsne, duszone i grillowane. Jej oryginalne połączenie i starannie wyważone proporcje przypraw oraz suszonych warzyw otwierają drzwi do świata nieskończonych możliwości kulinarnych. Wystarczy zaledwie łyżeczka przyprawy VEGETA, by na pozór zwykłe danie zamieniło się w wykwintny przysmak. Z VEGETA gotowanie staje się pasją, a kuchnia polem do kreatywnego wyrażania siebie.

 

 

[1] Na podstawie danych NIQ Retail Index dla kategorii „Przyprawy suszone” za okres dwunastu miesięcy, kończący się we wrześniu 2023 r. dla trzydziestu krajów europejskich, na cały rynek detaliczny zgodnie ze specyfiką lokalną. Copyright © 2023, Nielsen Consumer LLC, wszelkie prawa zastrzeżone.