skip to Main Content
Viodeli: Roślinne Alternatywy Dla Wędlin Od Upfield W Ogólnopolskiej Dystrybucji

Viodeli: roślinne alternatywy dla wędlin od Upfield w ogólnopolskiej dystrybucji

W sieciach handlowych i sklepach w całej Polsce pojawiła się kolejna nowość od firmy Upfield. Do „Violife”, roślinnych alternatyw dla serów, dołączą linia produktów „Viodeli” – 100% roślinne alternatywy dla wędlin o smaku indyka, kurczaka i szynki.

Podążając za potrzebami Konsumentów, największy na świecie producent żywności pochodzenia roślinnego – firma Upfield – wprowadza 3 roślinne alternatywy dla wędliny z kurczaka, z indyka i szynki. „Viodeli” to gama nowych, wysokiej jakości produktów, które nie dyskryminują żadnej grupy Konsumentów. „Viodeli” są wolne od alergenów, nie zawierają nabiału, soi, glutenu, laktozy, orzechów, konserwantów. Dzięki temu zainteresują nie tylko Konsumentów poszukujących odmiany dla klasycznych wędlin z powodów zdrowotnych, etycznych czy środowiskowych, ale również alergików i osoby z nietolerancjami żywieniowymi, fleksitarian i oczywiście wegetarian i wegan. „Viodeli” w 3 smakach sprawdzą się m.in. do kanapek, tostów, pizzy, zapiekanek lub jako szybka przekąska prosto z opakowania.

-Roślinne alternatywy dla wędlin mają duży potencjał wzrostu. Wiemy to z badań konsumenckich, ale także po teście rynkowym „Viodeli”, który przeprowadziliśmy w jednej z wiodących sieci handlowych

– mówi Marcin Tarka, Dyrektor ds. Sprzedaży Upfield Polska.

 

„Viodeli” mają być dostępne m.in. w Intermarche, euroSpar, Dino, Aldi, Netto, Stokrotka, Auchan, Żabka, Polomarket, Carrefour, Biedronka, Kaufland, Lidl, sieciach grupy Eurocash, hurtowniach Eurocash, Selgros, Makro i sklepach internetowych.

VIODELI o smaku indyka

100% roślinny produkt, który stanowi alternatywę dla wędliny z indyka. Nie zawiera nabiału, soi, glutenu, laktozy, orzechów ani konserwantów. Idealny na kanapkę, do tosta, pizzy, zapiekanki lub jako szybka przekąska.

VIODELI o smaku kurczaka

Wegańska alternatywa dla wędliny z kurczaka. Doskonały smak i aromat mięsa, przy zachowaniu 100% roślinnych składników. Idealna jako przekąska prosto z opakowania, a także serwowana na ciepło w toście, na pizzy czy na zapiekance. Bez nabiału, soi, glutenu, laktozy, orzechów i konserwantów.

VIODELI o smaku szynki

Wegańska alternatywa dla szynki, zawierająca tylko roślinne składniki i aromaty gwarantujące doskonały smak. Produkt 100% bezmięsny. Nie zawiera nabiału, soi, glutenu, laktozy, orzechów ani konserwantów. Idealny na kanapkę, do tosta, pizzy, zapiekanki lub jako szybka przekąska.

Back To Top