W Rudzie Śląskiej powstał nowy Polomarket

Wraz z pierwszymi dniami kalendarzowej wiosny sieć supermarketów Polomarket otwiera zupełnie nowy sklep w Rudzie Śląskiej. Jest to już 20 obiekt w województwie śląskim. W dniu otwarcia dla klientów przewidziano wiele atrakcji, w tym konkurs i degustacje.

Po 6 miesiącach budowy otwieramy zupełnie nowy, świetnie zlokalizowany sklep w Rudzie Śląskiej – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie. – Obiekt wyróżnia się metrażem – przestronna sala sprzedaży wynosi ponad 700 m kw, a także długą, bo ponad 12-metrową, mięsną ladą tradycyjną.

Uroczyste otwarcie sklepu odbędzie się 24 marca o godzinie 8:00. Tego dnia dla klientów przygotowano wiele atrakcji, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i hot-dogów oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polegać będzie na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 24 marca zrobi w nowo otwartym Polomarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o Polomarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

Na co dzień sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-21:00, natomiast w niedzielę – od 9:00 do 20:00.

źródło: informacja prasowa Polomarketu