Warzywne sosy Łowicz dla najmłodszych

Łowicz przygotował kolejną nowość dla fanów sosów… i tym razem dla tych najmłodszych! Sosy ekstra gładkie to trzy propozycje, które szczególnie przypadną do gustu nie tylko dzieci, ale także szukających dla nich wartościowych produktów rodziców. Dostępne w limitowanej ofercie są: sos pomidorowy z dynią, sos pomidorowy z cukinią, sos pomidorowy z marchewką.

 

Nowe sosy od Łowicza to wyjątkowa oferta skierowana do dzieci. Ich gładka konsystencja i łagodny pomidorowy smak z dodatkiem warzyw to atrybuty dostosowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Z kolei ich rodziców z pewnością  przekona wysoka jakość, 100% naturalnych składników – bo to unikalny sposób na włączenie warzyw w dietę dzieci, niezależnie od tego, czy jedzą je one z ochotą, czy za nimi nie przepadają. W każdym słoiczku znajdziemy aż 3 z 5 rekomendowanych przez dietetyków porcji warzyw na dzień.

 

Do wymagań najmłodszych odbiorców został dostosowany także oczywiście design opakowań nowych produktów – pojawiły się na nich sympatyczne przetworki, czyli warzywni bohaterowie dopasowani do każdego smaku.

 

Sosy są wprowadzane w ramach limitowanej oferty do sklepów w sieciach handlowych. Idealną okazją do ich wypróbowania może być z pewnością nadchodzący Dzień Dziecka!

 

Cena sugerowana na półce: ok. 5 zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik 350 g

 

***

ŁOWICZ to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów, produktów pomidorowych oraz gotowych dań warzywno-mięsnych. Marka towarzyszy polskim rodzinom od 1965 roku i jest ceniona za wysoką, sprawdzoną jakość oraz doskonały smak. Łowicz to marka z tradycją, która wciąż się zmienia, wraz z oczekiwaniami konsumentów, ich preferencjami kulinarnymi i estetycznymi, stylem życia, a także ilością czasu, jaką przeznaczają oni na przygotowanie posiłków. Wyróżnia się na rynku swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną. Badania potwierdzają, że konsumenci mają do Łowicza zaufanie. To lider rynku dżemów i sosów, marka numer dwa w syropach i silny trzeci gracz w kategoriach produktów pomidorowych i daniach gotowych.