Wegańska linia produktów od marki Pomlek

Nutrii Vege to nowa marka w kategorii produktów alternatywnych, skierowanych do osób, które z różnych powodów rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Grupa Polmlek w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wegańskie odpowiedniki codziennych produktów nabiałowych wprowadza na rynek nową serię napojów roślinnych. Napoje Nutri Vege to bardzo smaczna i zdrowa alternatywa dla mleka. Idealnie sprawdzają się jako dodatek do kawy, do płatków, jako zamiennik mleka w klasycznych przepisach na domowe desery, wypieki, ale przede wszystkim są bardzo smaczne, zdrowe i doskonale smakują jako codzienny napój.

 

źródło: materiały prasowe

Dostępne w sześciu wersjach – klasyczny sojowy, sojowy bez cukru, ryżowy i owsiany, oraz w wersjach smakowych sojowy o smaku czekoladowym i sojowy o smaku waniliowym. W zależności od wersji smakowej wzbogacone witaminami z grupy B, niacynę, kas foliowy, biotynę, wapń. To produkty w 100% wegańskie, bez GMO i glutenu. Innowacyjne opakowanie w 83% wykonane z surowców pochodzenia roślinnego, a tradycyjny plastik zastąpiono plastikiem z trzciny cukrowej, która na etapie wzrostu przyczynia się do redukcji dwutlenku węgla.

 

Rozwijana jest także linia produktów śniadaniowych. W tym segmencie mamy idealne na śniadanie wegańskie owsianki oraz desery z dodatkiem owoców na bazie miazgi kokosowej. Desery zawierają żywe kultury bakterii jogurtowych, są bezglutenowe, bez soi, bez GMO. Nowa oferta wegańska zostanie wkrótce powiększona o Desery Naturalne, Owocowe, naturalne z dodatkiem owoców, owocowo-warzywne i owsiane do picia.