Wielkanoc z Piątnicą

Zbliżająca się Wielkanoc to czas kojarzony z bliskością i radością. Na okres świątecznych przygotowań OSM Piątnica zaplanowaławyjątkową kampanię. W dniach od 10 marca do 2 kwietnia br. prowadzone będą działania promocyjne w digitalu i mediach społecznościowych, których celem jest komunikacja marki Piątnica jako niezastąpionej podczas przygotowywania wielkanocnych potraw i wypieków.

Kampania wspierana będzie działaniami z influencerami, którzy na swoich kanałach przygotowywać będą wielkanocne wypieki z produktami z Piątnicy. Zaplanowano także atrakcyjny konkurs dla konsumentów.

 

Wielkanocne ciasta – przygotuj je z Piątnicą!

Tradycyjna wielkanocna babka, mazurek, sernik czy pascha to najpopularniejsze wielkanocne ciasta, które warto upiec, wykorzystując najlepsze produkty. Twaróg sernikowy OSM Piątnica, Mascarpone oraz piątnickie śmietany to składniki, bez których trudno wyobrazić sobie przygotowania do świąt Wielkiej Nocy. Dlatego marka Piątnica w komunikacji świątecznej stawia głównie na te produkty. Ich naturalny skład oraz wyjątkowy smak gwarantują doskonałe wypieki i kulinarny sukces.

 

Do przygotowania wielkanocnego sernika warto użyć najwyższej jakości Twarogu Sernikowego OSM Piątnica. To produkt łączący starannie dobrane proporcje serka śmietankowego i twarogu, które zapewniają odpowiednią zawartość tłuszczu (sernik nie wymaga dodatku masła) oraz wspaniały smak. Twaróg Sernikowy z Piątnicy nie zawiera konserwantów, barwników ani aromatów. Jest całkowicie naturalny, wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez GMO.

 

Tradycyjny mazurek nabierze wyjątkowego charakteru, jeśli wzbogacimy go o krem na bazie serka Mascarpone z Piątnicy, który charakteryzuje się gładką konsystencją oraz naturalnym, śmietankowym smakiem. Z dodatkiem Śmietanki 30% z Piątnicy stworzy on aksamitną masę do dekoracji mazurka.

 

Śmietany z Piątnicy to ważny składnik wielu ciast. Wielkanocna babka z dodatkiem najpopularniejszej na polskim rynku Śmietany 18% marki Piątnica będzie delikatna i puszysta. Słodkie Śmietanki 30% i 36% OSM Piątnica niezwykle szybko się ubijają, tworząc puszystą bazę do kremów czy mas.

 

Wszystko, co najlepsze z Piątnicy – no bo skąd!

Piątnica w kampanii wielkanocnej podkreśla waloryswoich produktów naturalny smak oraz niezawodność, wynikającą z najwyższej jakości składników. Są to cechy, które sprawiają, że Piątnica cieszy się dużym zaufaniem i jest marką nr 1 na święta – niezastąpioną w każdym domu, cenioną przez konsumentów i doskonale rotującą na sklepowej półce.

 

Wielkanocna kampania promocyjna

W ramach przedświątecznej kampanii reklamowejPiątnicy prowadzone będą działania w digitalu, w tym na YouTubie i w social mediach. Kampanii wizerunkowej towarzyszyć będą działania prosprzedażowe w e-gazetkach.
Planowane działania na profilach popularnych influencerów oraz konkurs konsumencki stanowić będą atrakcyjne uzupełnienie komunikacji, wzmacniając wizerunek marki Piątnica jako niezastąpionej podczas świątecznych przygotowań w każdym domu.

 

O firmie OSM PIĄTNICA:

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników, których gospodarstwa położone są na zielonych, czystych ekologicznie terenach Mazowsza, Podlasia i Kurpi. Priorytetem Spółdzielni jest dbałość o najwyższą jakość i naturalność produktów. Bogate tradycje mleczarskie regionu, szacunek do natury i otwartość na innowacje pozwoliły firmie stać się jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie. Najlepszym tego dowodem są liczne nagrody, świadczące o dużym zaufaniu konsumentów oraz uznaniu ekspertów. To m.in. przyznane tytuły Superbrands 2018, Superbrands 2019 oraz wyróżnienie w raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” opublikowanym w 2018 roku przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

 


Oferta Spółdzielni obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich. OSM Piątnica pozycję jednego z liderów rynku zyskała m.in dzięki wprowadzeniu w 1992 roku do sprzedaży Serka Wiejskiego. Piątnica oferuje także takie kategorie jak: śmietany, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia), twarożki, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, masło oraz kefir. Uzupełnieniem oferty jest segment produktów deserowych i funkcjonalnych – to m.in. jogurty naturalne, jogurty typu greckiego, jogurty typu islandzkiego – Skyr i Skyr pitny oraz Koktajle z białkiem serwatkowym.

 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy to pierwszy w Polsce producent, który wprowadził na rynek Mleko Wiejskie świeże w innowacyjnej butelce z uchwytem oraz Bez laktozy – pełen witamin i wartości odżywczych świeży bezlaktozowyprodukt mleczny. Spółdzielnia dynamicznie rozwija także linię produktów BIO – dostępne są w niej: Twaróg Półtłusty, Śmietana 18%, Serek Wiejski i Jogurt Naturalny. Wszystkie powstają z mleka ekologicznego, pochodzącego z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, prowadzących tradycyjną pastwiskową hodowlę krów.

 

Spółdzielnia jako pierwsza w Polsce wdrożyła kompleksowy program poprawy jakości surowca. Stosowane przez Piątnicę normy są dwukrotnie wyższe niż wymagania unijne. W 2016 r. wszyscy dostawcy mleka rozpoczęli żywienie krów paszami bez składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Zawysokiej jakości surowiec Spółdzielnia już od 20 lat płaci rolnikom najwyższą cenę w Polsce. W 2019 r. OSM Piątnica dodatkowo wprowadziła najwyższą klasę skupowanego mleka – premium, która pięciokrotnie przewyższa wymagania unijne. OSM Piątnica corocznie zwiększa nakłady na inwestycje – obecnie są one najwyższe w stosunku do obrotów w całej branży.