Wielkanocne inspiracje od KRESTO

Wielkanoc – czas radości, świętowania oraz przepysznych wypieków, takich jak makowiec, mazurek czy babka. Do ich przygotowania niezbędna jest sprawdzona receptura i najlepszej jakości składniki. Dzięki bogatej ofercie tradycyjnych bakalii KRESTO realizacja twórczych pomysłów będzie nie tylko smaczna, ale też wygodna.

Mazurek to przykład pysznego połączenia tradycji z nowoczesnością – baza ciasta od lat pozostaje niezmienna, jednak sekretem każdego wypieku jest jego wnętrze. A ono może być zróżnicowane w zależności od indywidualnej koncepcji: w formie kakaowej masy z kawałkami suszonych owoców, kokosowego kremu lub orzechowej fantazji z migdałami… Ilu twórców, tyle ciekawych pomysłów na to, by tradycyjny mazurek zaskoczył gości. Podobnie rzecz ma się z innymi wypiekami, które na przestrzeni lat ewoluują, zyskując nowe kształty i smaki.

Apetyczne inspiracje od KRESTO

Przy przygotowywaniu świątecznych specjałów warto sięgnąć po tradycyjną linię bakalii KRESTO, w charakterystycznych, żółto-zielonych opakowaniach. Ich znakiem rozpoznawczym niezmiennie jest jakość, naturalny skład i intensywny smak. W portfolio marki KRESTO znajduje się wiele zróżnicowanych propozycji, jak na przykład wiórki kokosowe, rodzynki, suszona żurawina, morele czy śliwka. To także szeroki wybór wielu rodzajów orzechów, jak m.in. ziemne, włoskie, nerkowce, brazylijskie, włoskie, pinii, pekan czy makadamia. Cenionym składnikiem wielkanocnych wypieków są migdały, dlatego marka KRESTO oferuje je w rozmaitych postaciach: blanszowane, całe, w płatkach, a nawet prażone i solone. Dzięki temu możliwe jest łatwe przygotowanie zarówno drożdżowych rogalików, jak i fantazyjnego keksa czy kruchego ciasta o dowolnym smaku.

Przekąska na co dzień i od święta

Bakalie KRESTO doskonale nadają się nie tylko do szykowania wypieków i potraw, ale też z powodzeniem mogą stanowić pyszną, zdrową przekąskę. W tej roli doskonale sprawdzą się np. fistaszki, pistacje czy Mieszanka studencka, zawierająca mix orzechów i migdałów oraz rodzynki i chipsy bananowe. Naturalny skład i wysoka jakość sprawiają, że bakalie KRESTO to optymalny wybór dla osób ceniących wygodę i świadome odżywianie.