Woda Kubuś Waterrr z wizerunkami postaci z bajek

Woda źródlana Kubuś Waterrr to produkt przygotowany dla najmłodszych – czysta woda w wygodnej butelce z korkiem niekapkiem zapewnia dzieciom wygodę, której potrzebują każdego dnia.

By zachęcić do sięgania po wodę, Kubuś dodatkowo wprowadził specjalne etykiety – teraz wody Waterrr dostępne są z wizerunkami bohaterów stacji Nickelodeon na opakowaniach!
W ofercie Kubusia dostępna jest szeroka gama produktów dostosowanych do potrzeb najmłodszych pod każdym względem. Marka jak zawsze dba nie tylko o najwyższą jakość produktów dla najmłodszych, ale także atrakcyjną formę – przygotowaną specjalnie dla nich. Dlatego na etykietach wody źródlanej Kubuś Waterrr zagościły postaci znane doskonale z programów stacji Nickelodeon.

 

Na opakowaniach wody Kubusia znajdziemy postaci z takich tytułów jak: iCarly, Blaze i Mega Maszyny, Dora Poznaje Świat, SpongeBob Kanciastoporty, Top Wing Ptasia Akademia. Kolorowe etykiety zachęcają do sięgania po wyjątkowe produkty z ulubionymi bohaterami.

 

Wody Waterrr są dostępne w wygodnych butelkach z korkiem niekapkiem, którą dzieci mogą zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdzają się podczas zabawy każdego dnia.