Wody witaminowe Vitamin Water od DrWitt

Nowa kampania marki DrWitt w mediach społecznościowych zwraca uwagę na zalety nowej linii produktów, czyli Vitamin Water – to jedyne wody witaminowe ze specjalną membraną, która chroni cenne składniki przed utlenieniem. Zestaw witamin i składników odżywczych jest wyjątkowo bogaty, a smak – pyszny, dlatego warto… się doWITTaminizować!  

 

DrWitt Vitamin Water to woda witaminowa z membraną, która chroni witaminy przed utlenieniem. A jest co chronić. Wody witaminowe DrWitt zawierają: magnez, cynk, selen, niacynę, wiatminę B6, witaminę B12, witaminę E, kwas foliowy, biotynę, kwas pantotenowy. Co więcej, witaminy w DrWitt Viatmin Water pochodzą od renomowanego europejskiego dostawcy i oznaczone są certyfikatem Q-Blends. Reklama emitowana jest w social mediach (na Facebooku, Instagramie i YouTube).

 

 

Nowa linia DrWitt Vitamin Water to trzy smaki: mango – cytryna z dodatkiem witamin  i magnezu, grapefruit – aloes z witaminami oraz selenem, a także wersja bez dodatku cukru o smaku truskawkowo-cytrynowym, oczywiście z witaminami i cynkiem. Wszystkie w nowoczesnych, wygodnych opakowaniach o pojemności 550 ml.