Wspólna akcja marek Somat i Samsung

Somat i Samsung łączą siły. Marki przygotowały wspólną promocję dla konsumentów. Od 15 lutego br., każdy, kto zakupi określoną w regulaminie Promocji zmywarkę Samsung z programem ekspresowym i zarejestruje się na specjalnej stronie internetowej, otrzyma roczny zapas tabletek Somat Gold w nowej formule oraz tabletek do czyszczenia urządzenia Somat Duo Machine Cleaner[1]. Promocja ma charakter ogólnopolski i jest wspierana przez szereg działań marketingowych.

 

Akcja trwa od 15 lutego do 30 kwietnia br. lub do wyczerpania puli nagród. Mogą w niej wziąć udział wszyscy pełnoletni konsumenci, którzy w tym terminie zakupią określone w regulaminie zmywarki marki Samsung w dowolnym sklepie na terenie Polski.

 

Kup zmywarkę, odbierz roczny zapas tabletek Somat Gold

Aby otrzymać roczny zapas produktów do zmywarki Somat, po zakupie należy podzielić się opinią na temat urządzenia na jednym ze wskazanych w regulaminie serwisów. Następnie, najpóźniej 21 dni od dokonania transakcji, zarejestrować opinię na stronie www.dodajkuchniblasku.pl (dołączając zdjęcie swojej opinii, dowód zakupu zmywarki i zdjęcie tabliczki znamionowej). Po pozytywnej weryfikacji nagrody zostaną wysłane kurierem na wskazany adres.

 

Szczegółowe zasady promocji oraz lista modeli są dostępne w regulaminie, zamieszczonym na stronie www.dodajkuchniblasku.pl.

Szerokie wsparcie mediowe

W ramach promocji zaplanowano zintegrowane działania marketingowe. Zrealizowany zostanie szereg działań digital, m.in. kampania display w sieci Google, formaty graficzne i video na Facebook’u, SEM. Stworzono również dedykowaną stronę internetową (www.dodajkuchniblasku.pl). Mocnym wsparciem dla komunikacji będą media własne Samsunga, w tym rozbudowana platforma eCRM. Przeprowadzone zostaną kampanie wewnętrzne w czołowych polskich sklepach z segmentu RTV/AGD oraz szereg działań POS, mających na celu nie tylko wsparcie sprzedaży, ale też promocję akcji.

 

Perfekcyjna czystość i kompleksowa ochrona zmywarki

Somat to szeroka oferta produktów do mycia naczyń w zmywarce oraz produktów do czyszczenia i kompleksowej ochrony urządzenia. Już jedna tabletka Somat Gold w nowej formule wystarczy, by usunąć zaschnięte resztki, przypalenia, tłuszcz oraz plamy z kawy czy herbaty. Teraz tabletki jeszcze szybciej się rozpuszczają i działają natychmiastowo, nawet w krótkich cyklach oraz niskich temperaturach – są skutecznie już w 45°C. Zapobiegają też zaciekom i osadzaniu się kamienia. Są niezawodne w walce z nieprzyjemnymi zapachami.

 

Somat Duo Machine Cleaner kompleksowo zadba o kondycję urządzenia. Tabletki te skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy oraz tłuszcz. Zapobiegają tworzeniu się kamienia na dyszach, filtrze, pompie i wężach zmywarki. Pozostawiają urządzenie higienicznie czyste. Tabletek można używać podczas pełnego cyklu mycia naczyń – wystarczy raz w miesiącu umieścić tabletkę na dnie załadowanej zmywarki.

 

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie internetowej: www.dodajkuchniblasku.pl.

Więcej informacji o produktach Somat można znaleźć na stronie internetowej: www.somat.com.pl.

[1]  Przy założeniu zmywania raz dziennie, w jednym urządzeniu.