,Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój – startuje nowa loteria marki!

1 czerwca br. Żywiec Zdrój wystartował z ogólnopolską akcją promocyjną realizowaną pod hasłem „Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój”. W loterii paragonowej biorą udział wszystkie produkty marki Żywiec Zdrój. Nagrodą główną jest nieruchomość gruntowa na Żywiecczyźnie wraz z voucherem na budowę całorocznego domku letniskowego, a łączna wartość wszystkich nagród wynosi 943.333,33 zł brutto. Działania promocyjne prowadzone będą w punktach sprzedaży oraz kanałach społecznościowych marki.

 

Najnowsza akcja promocyjna Żywiec Zdrój realizowana pod hasłem „Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój” oparta jest na mechanizmie loterii paragonowej. Do udziału w loterii uprawnia zakup sześciu dowolnych produktów marki Żywiec Zdrój. Otrzymany paragon należy zarejestrować na dedykowanej stronie www.loteria.zywiec-zdroj.pl i zachować. Każdego dnia pomiędzy 1.06 a 30.09 do wygrania jest  5  tzw. nagród natychmiastowych,  każda o wartości 1 000 zł. Wielki finał, czyli losowanie laureatów nagrody głównej (położona w Beskidzie Żywieckim nieruchomość gruntowa o powierzchni 949 m2, voucher na budowę całorocznego domku letniskowego oraz 50 000 zł), odbędzie się w dniu 8 października br.

 

Więcej informacji na temat loterii można znaleźć na stronie internetowej pod adresem: www.loteria.zywiec-zdroj.pl, na której znajduje się specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy służący do rejestracji zgłoszeń do loterii. Loteria ma zasięg ogólnopolski. Za przygotowanie mechanizmu konkursu oraz jego egzekucję odpowiedzialna jest agencja promocyjna Smolar, za przygotowanie kreacji agencje Smolar, NAV i VMLY&R, za zakup mediów natomiast odpowiada MediaCom.