Wypełnij każdy dzień radością z Nestea!

Nestea w swojej nowej kampanii zachęca do czerpania radości z prostych przyjemności. Siegając po smaki Nestea łatwiej wypełnić swój dzień pozytywną energią.

Kolejna  kampania Nestea obejmuje telewizję oraz działania digitalowe – w tym krótkie spoty na YouTube.

Marka w wyjątkowo smakowitej formie prezentuje swoją orzeźwiającą ofertę – trzy najpopularniejsze w kategorii ice tea smaki: cytrynę, brzoskwinię i owoce cytrusowe. To unikalne połączenie herbaty, owoców i wody, które przypomina o tym, jak łatwo znaleźć w prostych rzeczach przyjemność. Nestea to łatwy sposób, by wypełnić swój każdy dzień radością.

 

Przekonaj się i… Wypełnij każdy dzień radością!:

https://youtu.be/ZpO-l4V_xJw

https://youtu.be/_q3LQABH_Zg

 

***

Nestea to idealne połączenie smaku herbaty i owoców. Niegazowane napoje herbaciane spożywane na zimno podkreślają smak chwil relaksu i pasują na wiele okazji. Niska kaloryczność, brak konserwantów, sztucznych dodatków oraz oryginalny smak Nestea i dobrze znane konsumentom charakterystyczne opakowania to elementy, które doceniają fani marki. W ofercie dostępne są łącznie trzy smaki w czterech wariantach opakowań. Tradycyjna Nestea o smaku brzoskwiniowym, cytrynowym oraz wariant zielonej herbaty o smaku cytrusowym to gama produktów w butelkach o większych oraz mniejszych pojemnościach, a także w puszkach. Dla branży HoReCa dostępna jest także Nestea brzoskwiniowa i cytrynowa w butelkach szklanych o pojemności 0,2 l.