Zatrzymaj się. To Twój czas na przyjemność z lodami E.Wedel OH!

Doskonała kompozycja kremowego wnętrza, oryginalna wedlowska czekolada oraz wyśmienite dodatki. To właśnie te komponenty wyróżniają wyjątkową recepturę lodów z linii E.Wedel OH!. Kultowa, czekoladowa marka na nadchodzący sezon lodowy przygotowała dla konsumentów portfolio lodów premium w odświeżonej szacie graficznej, a także apetyczne nowości.

 

Wyjątkowe receptury

Wedlowskie lody to gwarancja najwyżej jakości składników. Sekretem linii lodów E.Wedel OH! jest połączenie doskonale kremowej lodowej masy z idealnie chrupiącą wedlowską czekoladą, a także starannie dobrane składniki takie jak: migdały, orzechy arachidowe, truskawki, kruche ciasteczka, słony sos karmelowy, sorbet truskawkowy. Całość zapewnia multisensoryczne doznania smakowe, dla których warto się zatrzymać i delektować pysznymi lodami E.Wedel OH!. Warto dodać, że za ich wyjątkowy smak odpowiada dział rozwoju produktów E.Wedel, który w trosce o każdy szczegół dba o wysoką jakość przysmaku oraz utrzymuje najwyższe standardy na każdym etapie jego produkcji.

 

Nowa szata graficzna

Doskonały smak lodów premium E.Wedel klienci znają już od dwóch lat, kiedy to na rynku po raz pierwszy pojawiły się lodowe patki oraz kubki od Wedla. Jednak, w tym roku lody dostępne są w nowej, odświeżonej szacie graficznej pod nową nazwą E.Wedel OH!. Od teraz styl opakowań lodów E.Wedel OH! cechuje prosty, przejrzysty oraz nowoczesny design prezentujący multisensoryczny charakter mrożonych przysmaków. Na opakowaniu nie mogło zabraknąć także symbolu marki E.Wedel, czyli Chłopca i Zebry, który widnieje w logotypie E.Wedel OH! w formie stempla. Zmiana estetyczna wynika z rebrandingu wśród wszystkich kategorii produktowych i ujednoliceniu identyfikacji wizualnej marki E.Wedel. Nowe opakowania zostały zaprojektowane przez agencję Dragon Rouge.

 

Nowość w linii E.Wedel OH!

W skład linii E.Wedel OH! wchodzą lody impulsowe – patki oraz lody w większym formacie – kubki. W ramach lodów na patyku znajdziemy 4 smaki: wanilia, słony karmel, truskawka oraz nowość – czekolada. Z kolei wybierając kubki, możemy delektować się wariantem słony karmel oraz wanilia. Wspomniana nowość to lody czekoladowe E.Wedel OH!, które stanowią prawdziwą rozkosz dla zmysłów. Całość to połączenie śmietankowo-czekoladowej masy lodowej z oryginalną wedlowską czekoladą mleczną, w której zatopiono kawałki pysznych, kruchych ciasteczek. Kremowa masa lodowa, chrupiąca czekolada oraz kawałki kruchych ciasteczek to zdecydowanie multisensoryczna przyjemność. Prezentując portfolio linii E.Wedel OH! nie sposób nie wspomnieć także o produktach specjalnych dostępnych w wybranych sieciach handlowych. Klienci sklepów Żabka, znajdą tam dobrze znany wariant Sorbet Mango oraz nowość Sorbet Malinowy.