skip to Main Content
Zestawienie Nobila: Najczęściej Wybierane Upominki Dla Kobiet W Biznesie

Zestawienie Nobila: najczęściej wybierane upominki dla kobiet w biznesie

Wraz z nadejściem Dnia Kobiet wiele firm decyduje się na podarowanie swoim pracownicom upominków w podziękowaniu za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Jedną z marek, która oferuje szeroki wybór prezentów dla kobiet w biznesie, jest Nobilia. W jej ofercie znajdziemy wiele ciekawych zestawów upominkowych, które z pewnością zachwycą każdą obdarowaną.

 

#1 Choco Maya Czekoladowy Lampion

Jedną z autorskich kompozycji prezentowych od Nobilia jest Choco Maya Czekoladowy Lampion, który składa się z wykwintnych czekoladowych smakołyków zamkniętych w metalowym, ozdobnym lampionie. Gadżet sprawdzi się idealnie jako dekoracja na stół, czy taras. 

#2 Choco Maya Kuferek Tesoro 

Ten zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla miłośniczek kolonialnych przysmaków. Znajdziemy w nim m.in. wiśniową herbatę kawową, słoiczek konfitur figowych czy owoce w czekoladzie. Całość zamknięta jest w gustownym kuferku, który w duchu idei less waste może posłużyć później obdarowanej jako miejsce do przechowywania pamiątek.

#3 Choco Maya Złota Klatka

Kolejnym intrygującym pomysłem na prezent dla kobiet w biznesie jest Choco Maya Złota Klatka. Znajdziemy w niej nie tylko słodki asortyment, ale także ozdobny lampion w kształcie klatki, który można śmiało wykorzystać jako element wystroju pomieszczenia. 

#4 Ćmielów Kuferek Bawełniany

Dla kobiet, które cenią elegancką zastawę, idealnym wyborem będzie Ćmielów Kuferek Bawełniany. Jest to elegancki i subtelny zestaw dla wymagającej smakoszki herbaty. Przystojny kwiatowym ornamentem sprawdzi się doskonale po opróżnieniu zawartości jako miejsce na biżuterię.

#5 Koszyczek Frajda

Wśród najczęściej zamawianych upominków na Dzień Kobiet znajdziemy także Koszyczek Frajda, a w nim orzechy w karmelu, czekoladowe pralinki czy ręcznie robione karmelki. Koszyczek może w przyszłości posłużyć obdarowanej jako estetyczny gadżet na drobne akcesoria.

Back To Top