Żubrówka na rozgrzewkę

Zimowa akcja Braci Sadowników i Żubrówki

W ostatnich tygodniach do sieci handlowych trafiło opakowanie promocyjne, zawierające napój Grzane Jabłko z cynamonem i goździkami Braci Sadowników 500 ml oraz Żubrówkę Bison Grass 500 ml.

Jest to koncept produktowy skierowany do młodych konsumentów, a zarazem nowa odsłona kultowej marki Żubrówka Bison Grass w połączeniu z unikalnym napojem, przygotowanym przez Braci Sadowników specjalnie na sezon zimowy – Grzane Jabłko z cynamonem i goździkami.

 

Grzane Jabłko to linia produktów, która jest nowością w ofercie Braci Sadowników. Są to grzańce bezalkoholowe na bazie świeżo wytłoczonego soku jabłkowego z dodatkiem aromatycznych i rozgrzewających przypraw i owoców. Mają prosty, krótki skład – tylko soki tłoczone na zimno i naturalne ekstrakty. Bez dodatku cukru. Wszystkie produkty są lekko pasteryzowane, co jest gwarancją bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów smakowych świeżych owoców. Świetnie smakują zarówno na ciepło, jak i na zimno.
Grzane Jabłko jest dostępne w czterech wariantach smakowych: Grzane Jabłko z cynamonem i goździkami – klasyczne połączenie przypraw korzennych z sokiem jabłkowym, które jest dostępne w zestawie z Żubrówką Bison Gras, w linii są jeszcze: Grzane jabłko z pomarańczą i rozmarynem, Grzane Jabłko z żurawiną i kardamonem, Grzane Jabłko z cytryną i imbirem.

 

źródło: materiały prasowe

Żubrówka od lat jest ikoną i dumą Polaków. Marka jest zdecydowanym liderem rynku wódki w Polsce oraz trzecią najlepiej sprzedającą się marką wódki na świecie. Historia Żubrówki Bison Grass nierozerwalnie wiąże się z rosnąco dziko w Puszczy Białowieskiej trawą żubrową, z której powstaje macerat, nadający tej wódce wyjątkowy smak. Wyróżnikiem marki są ręcznie zbierane źdźbła trawy żubrowej, znajdujące się w butelkach Żubrówki Bison Grass.

 

Aby wykorzystać zestaw promocyjny i stworzyć aromatyczny i pyszny drink, wystarczy połączyć 1 porcję Żubrówki z 2 porcjami Grzanego Jabłka. Najpierw należy podgrzać Grzane Jabłko, a następnie dodać do niego Żubrówkę. Można udekorować plastrami jabłka.