skip to Main Content
Eko Dom Do Wygrania W Loterii Almette

Eko dom do wygrania w loterii Almette

W piątej edycji wielkiej loterii Almette do wygrania jest całkowicie urządzony EKO DOM z pięknym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. W tym roku projektanci postawili na ekologię – dom Almette jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania energooszczędne. To idealne połączenie komfortu i wygody z dbałością o środowisko. Każdy, kto od 1 września do 31 października zarejestruje kod na www, ma szansę zdobyć nagrodę główną lub jedną z dziennych nagród 7 x 1000 zł.

 

W sercu Tatr, pośród bogactwa natury, stanął inteligentny, przytulnie urządzony EKO DOM. Wyjątkowa eko inwestycja została wykonana z naturalnego drewna świerkowego, a fundamenty obłożone są okładziną z naturalnego kamienia. Dzięki specjalnej konstrukcji ścian, dom spełnia bardzo wysokie wymogi izolacyjne, zużywając zdecydowanie mniej energii. W upalne lato nie nagrzewa się zbyt szybko, a zimą zapewnia idealny komfort, ponieważ długo utrzymuje ciepło. Takie rozwiązania mają duże znaczenie, zwłaszcza w typowym dla gór klimacie. W domku Almette zastosowano także dwa systemy ogrzewania: bezemisyjny kocioł elektryczny oraz kominek z płaszczem wodnym, spełniający normy EKO PROJEKTU. Oba systemy działają niezależnie, sterowane są automatyką, a ogrzewanie można włączać i wyłączać za pomocą smartfonu. Idąc jeszcze mocniej w kierunku eko, projektanci domu Almette postawili na odnawialne źródła energii. Na dachu zamontowano instalację fotowoltaiczną, która zamienia energię słoneczną w elektryczną. Zainstalowane moduły pozwalają na produkcję własnego prądu na potrzeby ogrzewania i oświetlenia. Projektanci domku wyliczyli, że tylko przez 2 tygodnie panele wyprodukowały 165 kWh, co pozwoliło ograniczyć emisję Co2, aż o 133 kg, co przekłada się na ekwiwalent 11 posadzonych drzew. We wnętrzach umieszczono także energooszczędne oświetlenie LED. Wszystkie te rozwiązania mają pozytywny wpływ na środowisko, a ponadto pozwalają znacząco zaoszczędzić na rachunkach.

 

EKO DOM o powierzchni 80 m² urządzony jest „pod klucz” – czyli jest w nim już wszystko, co pozwala od razu zamieszkać. Poczynając od urządzeń AGD, po drobiazgi, jak ściereczki, kubki, talerze, sztućce. Jednym słowem, nie trzeba się o nic martwić, można wygodnie usiąść w hamaku i podziwiać widoki zza okna… pełen relaks. Wnętrza urządzone zostały z przewagą drewna, w ciepłych, pastelowych i przytulnych barwach – swoją naturalnością wpisują się w górskie otoczenie.

 

Każdy, kto marzy o ekologicznym domku w sercu Tatr, może już teraz sięgnąć po szczęście! Mechanizm loterii jest prosty: wystarczy kupić oznaczony etykietą loteryjną serek Almette lub MINI Almette i od 1 września do końca października zarejestrować kod z opakowania na stronie https://www.almette.pl/loteria-2020/ i koniecznie zachować paragon oraz wieczko z kodem. Uczestnik bezpośrednio po zarejestrowaniu kodu otrzyma informację, czy wygrał nagrodę dzienną. Na informację o nagrodzie głównej trzeba będzie poczekać. Losowanie odbędzie się w listopadzie, a wkrótce potem właściciel będzie mógł odebrać klucze do swojego nowego domu.

Back To Top