Jabłka prosto z drzew na Ryneczku Lidla

Po raz kolejny świeże i pyszne jabłka, sprzedawane prosto z sadowniczej skrzyni, zawitają na Ryneczek Lidla. Tym razem będziemy mogli skosztować jabłek Jonagold, z charakterystyczną, dla tej odmiany, matową skórką z malinowo-czerwonym rumieńcem. Te niezwykle słodkie i aromatyczne owoce znajdziemy od poniedziałku, 12 października, do środy, 14 października, we wszystkich sklepach Lidl, w atrakcyjnej cenie.

 

Świeże, w domowych przetworach, sałatkach czy wypiekach – jabłka Jonagold możemy jeść praktycznie w każdej postaci. Smakosze zachwycają się ich słodkawym i kruchym miąższem ukrytym pod matową, czerwonawą skórką. Już od poniedziałku, 12 października, we wszystkich sklepach Lidl będziemy mogli znaleźć te niezwykle aromatyczne owoce, prosto od polskich sadowników, sprzedawane bezpośrednio z 300-kilogramowych skrzyń sadowniczych, w promocyjnej cenie 1,99 zł/kg (zamiast 3,99 zł/kg).

 

Podobnie, jak poprzednio, owoce dostarczane są do sklepów bez uprzedniego sortowania, przez co mogą pojawić się w nich fragmenty gałęzi, a sam towar może być z niepełnym wybarwieniem lub o nieregularnym kształcie. Taka forma sprzedaży jabłek sprawia, że możemy otrzymać najświeższe owoce w niezwykle atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki temu, że towar nie jest wcześniej sortowany – każdy, nawet nieperfekcyjnie wyglądający owoc, będzie dostępny dla wszystkich klientów Lidla, a to doskonały sposób na walkę z marnowaniem żywności!

 

Specjalna oferta dostępna będzie od poniedziałku, 12 października, do środy, 14 października na Ryneczku Lidla.