Kultowe żelki HARIBO w opakowaniach z dedykacjami

Marka HARIBO rozpoczyna rok #zradością! 20 stycznia wystartował konkurs, w którym do wygrania są specjalne gift boxy pełne produktów HARIBO – z możliwością personalizowania opakowania i umieszczenia na nim zdjęcia oraz dedykacji dla bliskiej osoby.

Podaruj #zradością

Początek roku obfituje w wyjątkowe dni: Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet. To tylko niektóre ze szczególnych okazji, kiedy żelki mogą stać się miłym upominkiem dla bliskiej osoby. Dodatkowo, biorąc udział w konkursie HARIBO można wygrać unikalny, wyjątkowy prezent i podarować wybranej osobie gift box wypełniony żelkami HARIBO z własnym zdjęciem i dedykacją. To ciekawy i oryginalny sposób na wyrażenie myśli i uczuć!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach od 20 stycznia do 20 marca br. zakupić jeden, dowolny produkt HARIBO, zachować dowód zakupu, zarejestrować go na stronie www.podarujzradoscia.pl oraz kreatywnie dokończyć zdanie konkursowe: „Chcę podarować HARIBO…”

 

Nagrodą w konkursie dla każdego laureata jest zestaw dwóch personalizowanych gift boxów, z których każdy zawiera 10 produktów marki HARIBO oraz dodatkowo nagrodę pieniężną – banknot o wartości 100 zł. Łącznie do wygrania jest aż 300 takich zestawów!

 

Radość dzielenia się

Konkurs HARIBO nawiązuje do idei komunikacyjnej marki, prowadzonej pod hasłem #zradością. Jest ona ściśle związana z motto HARIBO: „Smak radości dla dzieci i dorosłych” i opiera się na emocjach oraz wyjątkowych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki HARIBO – to radość spożywania i dzielenia się z bliskimi. Celem działań prowadzonych pod hasłem  #zradością jest także pokazanie HARIBO jako marki podążającej za trendami i będącej blisko konsumentów.

 

Złote Misie w opakowaniach z dedykacjami

Aktywacji towarzyszy powrót wyjątkowej edycji kultowych Złotych Misiów w torebkach z dedykacjami. Na specjalnych opakowaniach znajduje się 8 komunikatów, które w nietypowy i miły sposób pozwolą okazać sympatię, przyjaźń czy miłość, wywołując radość i uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

 

Złote Misie z dedykacją pozwolą przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość, np. Słodkie dzięki, Uśmiechnij się, Sam wiesz za co, Przepychota dla Ciebie czy Owocaśnego dnia!
Żelki HARIBO można także wręczyć jako Miśki na szczęście lub z przekazem Weź jednego do ściskania! Złote Misie to najlepiej rozpoznawalny produkt HARIBO. Od lat postrzegane są jako synonim żelek i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Złote Misie HARIBO uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli!

 

Szczegóły i regulamin konkursu HARIBO znajdują się na stronie: www.podarujzradoscia.pl