skip to Main Content
Lody W Lidl Polska W Promocji 1+1 Gratis

Lody w Lidl Polska w promocji 1+1 gratis

Z okazji Dnia Dziecka Lidl Polska przygotował specjalną ofertę dla małych i dużych. Tylko w czwartek, 1 czerwca, wszystkie lody w sklepach sieci: na patyku, w kubeczku, w rożku i lodowe kanapki do 220 ml, kupić można w promocji 1+1 gratis! Miksuj dowolnie i ciesz się doskonałym smakiem!

Jakie są Twoje ulubione lody? Aksamitnie waniliowe w rożku, śmietankowe oblane chrupiącą czekoladą z orzechami czy też orzeźwiające truskawkowe? W Dzień Dziecka możesz spróbować różnych smaków w doskonałej cenie. Lidl Polska przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę lodów w ramach promocji 1+1 gratis. Wśród nich znalazły się m.in. lody marek własnych Lidla: Bon Gelati czy Gelatelli, o smaku słonego karmelu, pistacji albo z migdałami. W ofercie nie zabraknie również popularnych propozycji, między innymi lodów KitKat, Lion czy Kaktus.

Lody we włoskim stylu

W ostatnim czasie Lidl Polska wystartował z nową kampanią lodów Bon Gelati, w ramach której zachęca do poznania przysmaków we włoskim stylu. Intensywny smak, chrupiąca czekolada, puszyste wnętrze –  to zasługa najwyższej jakości składników i sekretnej receptury. W ofercie lodów Bon Gelati znalazły się klasyczne smaki, jak również oryginalne wariacje, które docenią koneserzy. Ponadto, lody Bon Gelati posiadają certyfikat Rainforest Alliance nadawany produktom naturalnym, które są wytwarzane w sposób zrównoważony.

 

Kampania obejmuje spoty w telewizji, gazetki oraz media społecznościowe. Informacje o ofercie lodów pojawią się również na standach w sklepach sieci oraz specjalnej podstronie internetowej.

Back To Top