Nowy, letni smak pianek Ptasie Mleczko® od E.Wedel

Lekko, pysznie i… egzotycznie. Tak można określić nowość, która z okazji zbliżającego się lata, pojawiła się w ofercie marki E.Wedel. Mowa o piankach Ptasie Mleczko® Marakuja w oryginalnej wedlowskiej czekoladzie białej. Kultowy przysmak w egzotycznym wydaniu jest już dostępny w sprzedaży.

Po raz kolejny z okazji lata do portfolio pianek Ptasie Mleczko® dołącza limitowana nowość. Tym razem marka E.Wedel postawiła na owocowy, nieco egzotyczny i przyjemnie orzeźwiający smak. Ptasie Mleczko® Marakuja to niebiańsko lekkie pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą białą. Tę wyjątkową propozycję docenią miłośnicy niebanalnych, owocowych smaków.
Niecodzienny charakter produktu podkreśla również jego opakowanie. Ptasie Mleczko® o smaku marakui ma piękną, różowo-fioletową kolorystykę i zdobienia w postaci kolorowych ptaków. Za wyjątkową szatę graficzną odpowiada polski ilustrator Karol Banach. To dzięki stałej współpracy marki E.Wedel z artystami każde opakowanie kultowych pianek cechuje wyjątkowy design, bazujący na oryginalnych wzorach i ptasim motywie. Na opakowaniu znajduje się  także znak mrożenia, który ma zachęcać do alternatywnej, letniej konsumpcji pianek Ptasie Mleczko®
Ptasie Mleczko® Marakuja
Gramatura: 360 g
Sugerowana cena: 12,99 zł
Ptasie Mleczko® Marakuja to idealna propozycja na upalne dni. Piankowe nadzienie smakuje doskonale zarówno po zmrożeniu, jak i jako składnik,  pysznego  shake’ea, na który prosty przepis można znaleźć wewnątrz opakowania. Nowość umili letni czas i zapewni chwilę przyjemności w ciągu dnia.
Marakuja shake:
Składniki:
  • 9-10 pianek Ptasie Mleczko® Marakuja
  • 200 ml jogurtu naturalnego
Przygotowanie:
Zmiksuj wszystko w blenderze przez minutę i rozlej do pucharków. Shake’a można także schłodzić lub zamrozić. Gotowe!
Ptasie Mleczko® Marakuja jest już dostępne w sprzedaży.