Odkrywaj letnie smaki z Soplicą

Soplica nie przestaje zaskakiwać! Kolejny rok wypuszcza nową linię, owocowych i orzeźwiających smaków. W tegorocznej wersji limitowanej powstały 3 warianty: Arbuz z Miętą, Limonka z Miętą oraz Grejpfrut z Pomarańczą.

Popularność alkoholi smakowych rośnie, zwłaszcza w okresie letnim pełnoletni konsumenci wyczekują nowości od marek alkoholowych. Trzy nowe smaki z pewnością ubarwią spotkania towarzyskie, idealnie wpisując się w hasło Soplicy „Chillowanie niech się stanie”.

 

Pierwszy wariant smakowy to Arbuz z Miętą, który podbił podniebienia konsumentów latem 2023, dlatego powraca w tegorocznej edycji. To coś dla lubiących w alkoholu połączenie letniego orzeźwienia z nutą słodyczy. Smak soczystego arbuza przełamany miętą nadaje świeżości każdemu spotkaniu.

Soplica Limonka z Miętą to coś idealnego dla fanów smaku mojito – połączenie znane i lubiane, które na myśl przywodzi także skojarzenia ze świeżą lemoniadą pitą podczas wakacyjnych upałów.

Ostatnia z nowości, Soplica Grejpfrut z Pomarańczą, to połączenie słodyczy z lekko gorzkim posmakiem na finiszu i mocno wyczuwalnym aromatem cytrusów.

Wszystkie letnie smaki od Soplicy idealnie sprawdzą się zarówno do drinków, jak i do picia w postaci shotów. A różnorodność kolekcji sprawia, że każdy znajdzie smak wybrany dla siebie.