skip to Main Content

„Oglądamy-przekąszamy” – Tarczyński wystartował z kampanią reklamową promującą Oficjalną Przekąskę Reprezentacji Polski

Idealne do przekąszania, gdy mecz wkracza w decydującą fazę. Marka Tarczyński ruszyła z kampanią telewizyjną promującą kabanosy jako Oficjalną Przekąskę Reprezentacji Polski. Spoty i billboardy można już obejrzeć w największych stacjach telewizyjnych naszego kraju.

 

10 czerwca Tarczyński ruszył z emisją kampanii reklamowej promującej kabanosy Exclusive 100% z kurczaka o obniżonej zawartości tłuszczu, jako Oficjalną Przekąskę Reprezentacji Polski. Kampania obejmuje emisję reklam w największych stacjach telewizyjnych w kraju, a także billboardy sponsorskie przy zapowiedziach oraz przed meczami biało-czerwonych z Niemcami – 16 czerwca i z Mołdawią – 20 czerwca.  Reklama zachęca do przekąszania kabanosów Tarczyński Exclusive oraz do kibicowania Polskiej Reprezentacji.

Kabanosy Tarczyński to Oficjalna Przekąska Reprezentacji Polski, która idealnie sprawdza się zawsze, gdy pomyślimy „znowu bym coś zjadł”. Wersja 100% z kurczaka jest smaczna i pożywna, a dzięki obniżonej zawartości tłuszczu to świetny wybór dla osób, które nie akceptują kompromisów

– mówi Tomasz Tarczyński, dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A.

 

Kabanosy Tarczyński są Oficjalną Przekąską Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej od września ubiegłego roku, gdy firma została Oficjalnym Sponsorem Biało-Czerwonych. Tarczyński cały czas rozwija kategorię kabanosów w Polsce i utrzymuje pozycję jej niekwestionowanego lidera. Obecnie udziały firmy w sprzedaży kabanosów wynoszą ponad 68 proc.

 

Spot Oficjalnej Przekąski Reprezentacji Polski: https://youtu.be/AidShMlDGS8

Back To Top