Otwarcie sklepu HARIBO w Magnolia Park we Wrocławiu

Dnia 15 listopada br. we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park otwarty został firmowy sklep marki HARIBO. Dodatkowo, 18 listopada na wielbicieli kultowych żelek czekać będą wyjątkowe atrakcje związane z otwarciem sklepu.

Magnolia Park we Wrocławiu to drugie w Polsce centrum handlowe, w którym HARIBO ma swój firmowy sklep. Jest to wyjątkowe, pełne radości miejsce z ogromnym wyborem produktów HARIBO i MAOAM. Asortyment sklepu obejmuje bestsellery, warianty limitowane oraz atrakcyjne akcesoria związane z HARIBO. Wielbiciele marki mogą także liczyć na oferty specjalne i wyjątkowe promocje.

 

HARIBO to smak radości dla dzieci i dorosłych! Oferta marki jest bardzo szeroka i różnorodna, a najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są kultowe Złote Misie, które stały się synonimem żelek. Asortyment HARIBO obejmuje wiele wariantów żelek owocowych, kwaśnych oraz mlecznych o wyjątkowych smakach i kształtach. Dostępne są także pianki HARIBO Chamallows, a także bogata oferta soczystych gum rozpuszczalnych MAOAM.

– HARIBO to marka nowoczesna, świadomie budująca swoją ofertę i ekspert w kategorii żelek i pianek. Aby być jeszcze bliżej naszych konsumentów otworzyliśmy kolejny w Polsce firmowy sklep HARIBO w  Magnolia Park we Wrocławiu. Miłośnicy żelek znajdą tu bestsellery, unikalne produkty dostępne tylko w naszych  firmowych sklepach, a także duże rodzinne opakowania doskonałe do dzielenia się z bliskimi. Oferujemy również produkty wegetariańskie i wegańskie, które doskonale wpisują się w aktualne trendy i odpowiadają na potrzeby naszych odbiorców. W firmowym sklepie HARIBO mamy także asortyment „non food”, czyli wysokiej jakości, unikatowe akcesoria związane z marką. Dodatkowo w sklepie dostępna jest unikalna strefa pick&mix – pełna różnorodnych smaków i kształtów, gdzie każdy miłośnik żelek będzie mógł skomponować swój własny, owocaśny zestaw ulubionych produktów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Magnolia Park

– mówi Marzena Sadurska, Manager Brand Marketing HARIBO Polska.

Otwarcie w Magnolia Park sklepu HARIBO to kolejny krok w długofalowej strategii naszego centrum handlowego zakładającej poszerzenie oferty o produkty dla rodzin z dziećmi i oferowanie wyjątkowych marek na rynku wrocławskim. Produkty HARIBO kojarzą się z dobrą zabawą i radością, dlatego idealnie trafiają zarówno do wyobraźni dzieci, jak i osób dorosłych

– mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

Owocaśne zakupy i atrakcje z okazji otwarcia

Z okazji otwarcia sklepu HARIBO w Magnolia Park we Wrocławiu w dniu 18 listopada w godzinach 11:00 – 19:00 zaplanowane zostały superpromocje i oferty specjalne. Będzie radośnie i kolorowo! Odwiedzający centrum będą mogli spotkać się z Misiem HARIBO oraz wziąć udział w owocaśnych atrakcjach. Serdecznie zapraszamy!