Pasztety warzywne Dziarskie Jarskie ZM Pekpol z licencją V-Label

Warzywne pasztety z linii Dziarskie Jarskie są teraz dostępne z certyfikatem V-Label – znakiem jakości dla wegańskich i wegetariańskich produktów. To oznaczenie na opakowaniu ułatwia klientom wybór produktów, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego, pozwalając im szybko rozpoznać produkty wegańskie i wegetariańskie.

Symbolem V-Label zostały oznaczone wszystkie pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie: trzy paszteciki w wersji mini: z cieciorki, z soczewicy, z czerwonej fasoli oraz cztery pasztety pieczone: z brokułami, z żurawiną, z selerem oraz z marchwią i soczewicą. Pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie są przygotowywane ze świeżych warzyw i nie zawierają żadnych substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników. To propozycja dla wegetarian i wszystkich, którzy chcą urozmaicić swój codzienny jadłospis o produkty roślinne.

 

Nasze produkty przeszły pozytywnie proces weryfikacji i uzyskały licencję V-Label, która potwierdza jakość wegańskich i wegetariańskich produktów. Taki znak na opakowaniu pomaga klientom przy wyborze produktów, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki niemu mogą szybko i jednoznacznie rozpoznać produkty wegańskie i wegetariańskie

– mówi Małgorzata Wódkiewicz, Kierownik Marketingu ZM Pekpol Ostrołęka.


Znak V-Label jest uznaną i chronioną na arenie międzynarodowej marką. Szczegółowe procedury pozyskiwania praw do znaku, jednolite kryteria oraz regularne kontrole produktów, objętych tym symbolem w trakcie jego użytkowania sprawiają, że certyfikat V-Label jest w skali europejskiej unikalnym znakiem jakości w kategorii produktów dla wegetarian i wegan.