Serowe przekąski Snack&Go

NORTH COAST, największy w Polsce dystrybutor śródziemnomorskich produktów premium, wprowadza na rynek zdrowe serowe przekąski od renomowanego producenta włoskich serów – Parmareggio.

Parmareggio to włoskie konsorcjum mleczarskie z tradycjami, którego historia zaczęła się w 1959 roku. Obecnie to lider w produkcji króla włoskich serów Parmigiano Reggiano, który jest tu od ponad pół wieku produkowany według tradycyjnych receptur, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa żywności.

 

Parmigiano Reggiano to twardy, włoski ser podpuszczkowy wytwarzany z mleka krowiego, który leżakuje w solance i dojrzewa bez konserwantów i sztucznych dodatków przez kilkanaście miesięcy. Taki proces produkcji sprawia, iż to produkt w 100% naturalny, bezglutenowy oraz wolny od laktozy. To cenne źródło wapnia – 100 g sera pokrywa jego dzienne zapotrzebowanie.

 

Teraz NORTH COAST proponuje ser Parmigiano Reggiano w formie praktycznych przekąsek, które możemy smakować w każdym miejscu i przy każdej okazji.  W polskich sklepach można już kupić serowe przekąski w pojedynczych porcjach oraz zestawy, które zawierają doskonałe połączenia Parmigiano Reggiano z krakersami, bakaliami lub włoskimi precelkami tarallini. Parmareggio Snack&Go to idealne rozwiązanie dla tych, którzy przywiązują wagę do jakości żywności, a jednocześnie dbają o zdrowy styl życia.