Słodycze Colian na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to doskonała okazja, by wyrazić wobec dziadków swój szacunek i podarować im to, co najlepsze. Wręczenie słodkiego upominku będzie miłym gestem, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Polskie słodycze firmy Colian to produkty znane i lubiane, które idealnie pasują jako prezent na tę okazję.

Pokolenie Silver jest oddane swoim przyzwyczajeniom smakowym. W ich przypadku najlepszym wyborem będą tradycyjne, sprawdzone produkty. Okazjonalne praliny marki Solidarność oraz ponadczasowa Śliwka Nałęczowska wpiszą się w ich gusta i będą najlepszym prezentem na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

 

Ukochanym babciom i dziadkom radość sprawią praliny L’Amour i Czekoladowe Tajemnice Solidarności, które specjalnie na tę okazję zyskały unikalną oprawę. Czekoladki z nakładkami „Dla Ciebie” i „Specjalnie dla Ciebie” sprawią, że obdarowani poczują się wyjątkowo.

 

L’Amour to starannie wyselekcjonowane praliny czekoladowe z kremowym, rozpływającym się w ustach nadzieniem w 10 smakach. Dzięki swej różnorodności dostarczają wyjątkowych i zaskakujących doznań smakowych.

L’Amour od Solidarności 165 g, cena det. ok. 17 zł

 

Czekoladowe Tajemnice to praliny o różnych kształtach i smakach. Wypełnione aksamitnym nadzieniem, idealnie komponują się z czekoladą.

Czekoladowe Tajemnice od Solidarności 238 g, cena det. ok. 24 zł

 

Śliwka Nałęczowska to smak, który łączy pokolenia. Ręcznie selekcjonowane polskie śliwki z delikatną masą kakaową oraz czekoladą deserową są autentycznym produktem, który sprawdzi się jako znakomity prezent na wyjątkowe okazje – również Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Śliwka Nałęczowska w torebce 350 g, cena det. ok. 24 zł

Bombonierka Śliwka Nałęczowska w ozdobnej puszce 490 g, cena det. ok. 55 zł

Śliwka Nałęczowska sztabka 190 g, cena det. ok. 14 zł