Vegeta Natur przyprawa uniwersalna w szklanym opakowaniu

Vegeta Natur poszerza swoje portfolio i wprowadza na rynek znaną przyprawę warzywną w nowym opakowaniu. Vegeta Natur Dose dostępna jest w wygodnym szklanym słoiku o pojemności 350 g, który można poddać recyclingowi. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią doskonały smak bez sztucznych dodatków, a jednocześnie chcą żyć w zgodzie z naturą.

 

W duchu zero-waste

Dobrze znana i ceniona przez konsumentów przyprawa do potraw Vegeta Natur dostępna jest w nowym opakowaniu – wysokiej jakości szklanym słoiku. Wygodny,  poręczny, szczelnie zamykany pojemnik ułatwia przechowywanie produktu. Słoik może być też z powodzeniem wykorzystany ponownie w każdej kuchni lub poddany recyclingowi. Rozwiązanie to, inspirowane popularnym trendem zero waste, pozwala m.in. ograniczyć zużycie plastikowych opakowań. Dzięki temu konsumenci mogą dokonać świadomego wyboru i wspierać ochronę środowiska. Matowa etykieta nawiązuje do naturalności cechującej wszystkie produkty z linii Vegeta Natur.

 

Inspiracja naturą

Vegeta Natur Dvose to wysokiej jakości uniwersalna przyprawa warzywna, zawierająca wyłącznie naturalne składniki, bez wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników i aromatów. Przygotowana została z połączenia dziewięciu rodzajów suszonych warzyw oraz starannie wyselekcjonowanych przypraw i ziół. Nie zawiera glutenu. Wystarczy łyżeczka przyprawy, aby nadać potrawom doskonały, inspirowany naturą smak. Pasuje idealnie do wszystkich rodzajów mięsa, ryb oraz warzyw.

 

Zaproś naturę do swojej kuchni i ciesz się bogatym smakiem swoich dań.

 

Vegeta Natur Dose opakowanie: słoik 350g

Sugerowana cena: około 13 zł