Wygraj kampera o wartości ponad 400 tys. złotych – marka Duda ogłasza wyjątkową loterię!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych. Jest więc o co grać!

„Loteria z kamperem” ruszyła 15 kwietnia 2024, a przyjmowanie zgłoszeń trwa od 22 kwietnia do 15 sierpnia 2024. Ufundowana przez markę Duda pula nagród może robić wrażenie, bo jej wartość sięga prawie 630 tys. zł. Losowanie nagrody głównej, w postaci kampera Ford Chausson 788 Titanium Ultimate Transit, odbędzie się w 19 sierpnia 2024 w siedzibie organizatora.

 

Akcja „Loteria z kamperem” jest ukoronowaniem wiosenno-letniej kampanii marki, która zachęca do grillowania delikatnych produktów drobiowych. A gdzie najlepiej to robić? Zdaniem przedstawicieli marki Duda – właśnie na łonie natury. Stąd narodził się pomysł na ufundowanie nagrody głównej w postaci kampera, bo rodzinne spędzanie wolnego czasu, kultywowanie tradycji wspólnego przygotowywania posiłków i zasiadania przy stole – również podczas aktywnego wypoczynku – to niektóre z wartości, które wspiera i aktywnie promuje marka Duda.

 

W loterii z kamperem mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które – od dnia 15 sierpnia 2024 – dokonają zakupu wyrobów marki Duda i zgłoszą swój udział w zabawie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.loteriazkamperem.pl. Jeden uczestnik może dokonać dowolnej liczby zgłoszeń, pod warunkiem, że każde dotyczy innego zakupu produktu marki Duda. Co istotne – zakupów można dokonywać nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również tych internetowych.

 

Wśród produktów biorących udział w loterii, marka Duda przygotowała bogatą ofertę delikatnych drobiowych kiełbas, kiełbasek i paluchów, które stanowią doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnych kiełbas wieprzowych. Dzięki zastosowaniu surowca drobiowego – bogatego w białko oraz witaminy  z grupy B – grillowa oferta marki trafia do fanów lżejszych smaków i konsumentów dokonujących świadomych wyborów w swojej diecie.

 

Uczestnicy loterii, poza wspomnianą nagrodą główną w postaci kampera o wartości ponad 400 tys. złotych, zagrają między innymi o elektryczne rowery i hulajnogi, codzienne nagrody pieniężne, grill gazowy, projektor multimedialny, ekran projekcyjny, konsolę do gier, słuchawki czy gogle VR. Pełna lista nagród oraz szczegółowe zasady udziału w zabawie dostępne są w regulaminie loterii zamieszczonym na stronie internetowej www.loteriazkamperem.pl.

 

Zapraszamy więc do udziału w loterii marki Duda! Każdego dnia do wygrania atrakcyjne nagrody, a już 19 sierpnia 2024 losowanie kampera o wartości ponad 400 tys. złotych. Więcej informacji na www.loteriazkamperem.pl