Zimowa loteria ze zdrapką w Żabce

Grudzień to miesiąc wyjątkowy – miasta rozświetlają świąteczne iluminacje, bożonarodzeniowe dekoracje zdobią nasze domy, a my robimy listy zakupów i upominków dla najbliższych. Każdemu z nas przyda się więc dodatkowy zastrzyk gotówki na święta lub na Nowy Rok. Dzięki zimowej edycji loterii Żabki, każdy ma na to szansę. Loteria opiera się bowiem na zdrapkach, z których każda wygrywa. W puli są miliony nagród o łącznej wartości 5 milionów zł, w tym zdrapki z nagrodą główną, czyli voucherem o wartości aż 1 000 zł na zakupy w sklepach sieci. Udział w loterii może wziąć każdy, kto kupi w Żabce cztery piwa i odbierze zdrapkę. Loteria trwa do 19 stycznia lub do wyczerpania zdrapek.

 

Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów kupi minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados. W loterii biorą udział puszki, butelki i czteropaki. Każda zdrapka wygrywa!

 

Główna nagroda, czyli zakupy w Żabce o wartości 1 000 zł kusi najbardziej, natomiast warto pamiętać o pozostałych nagrodach tj. voucherach na zakupy o wartości 100 zł oraz atrakcyjnych rabatach na produkty chętnie wybierane przez klientów sieci, czyli z kategorii piwo, napoje, słone przekąski, a także na kawę czy hot doga.

 

Kupując większą liczbę promocyjnych produktów, klient otrzyma taką liczbę zdrapek loteryjnych, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek. W poprzedniej edycji loterii wydane zostały prawie 3 mln zdrapek, z czego 77 przyniosły główną wygraną.

 

Szczegóły i regulamin loterii dostępne są na stronie www.milionynagrod.pl