Alcalia – woda o pH 9,36. SUPERWATER!

Wszyscy znamy superfoods – najwyższy czas na SUPRWATER! Alcalia to naturalnie alkaliczna woda mineralna o SUPER wysokim pH 9,36. Tak wysokie pH jest unikalne na polskim rynku.

Kampania informująca o nowości pokazuje, jak z wiekiem zmienia się odczyn pH naszego organizmu. Najwyższe pH mamy w chwili narodzin, z czasem staje się ono coraz bardziej kwasowe. Dlatego tak ważne jest, aby do swojej codziennej diety dołączać produkty, które pomagają przywracać równowagę w naszym organizmie. Takim produktem jest właśnie Alcalia, która dzięki wysokiemu pH 9,36 pomaga wspierać balans kwasowo-zasadowy.

 

Woda alkaliczna Alcalia ze względu na swoją unikalną budowę cząsteczkową lepiej nawadnia nasz organizm. Lepsze nawodnienie oznacza korzyści dla wszystkich układów oraz funkcji naszego organizmu: lepsze trawienie, w tym niwelowanie zgagi, zgrabną sylwetkę, sprawne stawy, układ nerwowy i skórę.

 

Alcalia swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza miejscu, z którego jest wydobywana. Źródło Alcalii położone jest na głębokości aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. Jest ono zarazem tak głębokie, że woda na jego powierzchnię wypływa w temperaturze ok. 50°C.

 

Poznaj SUPERWATER: https://youtu.be/79TYNGgMiAg