Big-Active poszerza portfolio o liściastą Herbatę Zieloną z Mango

W portfolio herbat zielonych Big-Active pojawił się nowy produkt – liściasta Herbata Zielona z Mango. Tym razem marka zaprasza do świata egzotyki łącząc klasyczną herbatę zieloną z dodatkiem mango i pachnących płatków kwiatów.

 

Herbata zielona z mango to pierwsza od lat nowość w portfolio liściastych herbat Big-Active. Wyrazisty smak zielonej herbaty tym razem został złamany słodyczą mango i podkreślony płatkami nagietka. Każda filiżanka nowej mieszanki przywołuje wspomnienia długich letnich słonecznych dni, zachwycając swoim wyjątkowym egzotycznym smakiem. To propozycja dla smakoszy życia i kolekcjonerów wrażeń, zapewniająca harmonię ducha i ciała. Jednocześnie, herbaty marki Big-Active charakteryzują się wysoką jakością składników, pobudzającym zmysły aromatem i atrakcyjnym wyglądem.

 

Nowość dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz online, w tym na stronie oficjalnego sklepu Herbapol-Lublin: e-herbapol.com.pl. Sugerowana cena detaliczna to 4,99 zł za opakowanie 100 g.

 

Herbaty zielone należące do portfolio marki Big-Active to doskonały wybór dla osób nielubiących stać w miejscu i cieszących się życiem. Pora dnia nie gra roli, każda jest tak samo dobra na zaparzenie swojej ulubionej herbaty. Starannie zbierane liście połączone z egzotycznymi dodatkami przypadną do gustu miłośnikom pysznych połączeń smakowych.

 

W portfolio herbat zielonych Big-Active dostępne są zarówno warianty liściaste, jak i ekspresowe. Nie brakuje wersji klasycznych oraz tych z dodatkiem  aromatów owocowych i owoców. Herbata liściasta występuje w pięciu smakach. Wszystkie mieszanki herbat zielonych z portfolio marki to wyjątkowe kompozycje, które umilą chłodne, zimowe dni.