Bricomarché otwiera 200. sklep w Polsce

Bricomarché świętuje kamień milowy na ścieżce ekspansji. Sieć supermarketów typu „dom i ogród” w dniu 6 marca (środa) otwiera 200. placówkę w Polsce. Nowy punkt to także kolejny krok rozwoju na rynku lubuskim – to już 15. lokalizacja w tym województwie. Sklep w Świebodzinie jest pierwszym należącym do przedsiębiorcy Adama Tratkiewicza. W poniedziałek 4 marca, w Świebodzinie odbyła się oficjalna inauguracja sklepu, z udziałem Jacka Paszke, Prezesa Zarządu Bricomarché w Polsce i Katarzyny Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalnej Bricomarché. Rangę wydarzenia podkreśliła też obecność członków zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce – na czele ze Sławomirem Czarneckim, Prezesem, i Marc’iem Dherment, Dyrektorem Generalnym oraz zagranicznych gości: Laurenta Pussat, Prezesa Zarządu Bricomarché we Francji oraz członków zarządu Spółki Les Mousquetaires (SLM), naczelnego organu Grupy we Francji.

Nowy punkt Bricomarché w Świebodzinie to 200. sklep sieci w Polsce – jest jednak pierwszym supermarketem Bricomarché w tej miejscowości, a także 15. w województwie lubuskim. Co więcej, jest to pierwszy sklep prowadzony przez przedsiębiorcę, Adama Tratkiewicza. Supermarket jest zlokalizowany na terenie parku handlowego Karuzela, przy ul. Wojska Polskiego 53. Sklep w Świebodzinie zaoferuje szeroki wybór asortymentu – blisko 30 tys. referencji z kategorii takich jak: artykuły budowlane, ogród, dekoracje czy majsterkowanie, dostępne na terenie 2000 mkw. powierzchni handlowej z jednolitą halą sprzedaży i niemal 1300 mkw. powierzchni ogrodu zewnętrznego.
Klientów w Świebodzinie obsłuży wykwalifikowana, 22-osobowa kadra, a do ich dyspozycji na terenie sklepu będą trzy kasy. Sklep zaoferuje ponadto dodatkowe usługi, w postaci transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres, transportu HDS, tj. za pomocą pojazdu ciężarowego z zainstalowanym dźwigiem, dzięki któremu można rozładować przewożony ładunek czy możliwości cięcia blatów na miejscu. Klienci będą mogli skorzystać z ponad 400 miejsc parkingowych dostępnych na terenie całego parku handlowego, z których 100 jest zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Bricomarché.

Niezmiernie cieszy mnie, że mogę jednocześnie spełnić moje marzenie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, a także uczestniczyć w tak istotnej dla sieci Bricomarché okazji. Dzięki współpracy z Grupą Muszkieterów zyskałem możliwość prowadzenia sklepu znanej i zaufanej marki, a na każdym etapie działania mogę liczyć na bieżące wsparcie. Jest to dla mnie szczególnie istotne, ponieważ jest to mój pierwszy sklep Bricomarché. Jestem więc jeszcze bardziej dumny, że to on wyróżni się jako 200 punkt sieci w naszym kraju

– mówi Adam Tratkiewicz, właściciel sklepu Bricomarché w Świebodzinie.

Lubuskie odgrywa bardzo ważną rolę w historii naszej sieci. To tutaj ponad 20 lat temu po raz pierwszy Bricomarché pojawiło się w Polsce, więc świętowanie otwarcia 200. placówki w tym regionie nabiera wyjątkowego znaczenia. Cieszymy się, że to właśnie mieszkańcom Świebodzina i okolic możemy zaprezentować naszą bogatą ofertę produktową i że w tym mieście rozpoczyna się kolejny etap rozwoju sieci Bricomarché

– dodaje Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna Bricomarché.

 

Z okazji inauguracji, w dniu otwarcia na klientów będą czekać liczne konkursy z nagrodami. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zarejestrują się do programu lojalnościowego Moje Bricomarché, czyli pobiorą aplikację lub odbiorą fizyczną kartę w sklepie, już od pierwszego dnia będą mogli korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzyma e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.
Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Świebodzinie:
· Data otwarcia: 6 marca 2024 r. (środa)
· Adres sklepu: ul. Wojska Polskiego 53, 66-200 Świebodzin
· Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–20:00;
· Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, bony, karty Sodexo