CookBook, czyli wirtualna książka kucharska od marki WINIARY

Często zastanawiasz się, gdzie był ten przepis, który ostatnio Cię zainteresował albo godzinami przeglądasz książki kucharskie, szukając pomysłu na obiad? Od teraz może się to zmienić – marka WINIARY wprowadza platformę CookBook, czyli wirtualną książkę kucharską.

CookBook – wszystko w jednym miejscu

Przepisy znalezione na portalach internetowych lub w formie video w social mediach, wycinki z gazet czy własne notatki ze wskazówkami od babci – źródeł inspiracji kulinarnych jest wiele, a wraz z rozwojem technologicznym jeszcze ich przybywa. Marka WINIARY wprowadza narzędzie, które pomoże wszystkim miłośnikom gotowania. CookBook pełni funkcję osobistej, wirtualnej książki kucharskiej – pozwala zapisać i przechowywać ulubione przepisy z dowolnego źródła i w różnej formie – na przykład zdjęć, linków czy nagrań audio. Działa jako aplikacja internetowa, jest darmowa i dostępna po prostej rejestracji.

Jak korzystać?

Każdy użytkownik może w pełni spersonalizować swojego CookBooka tworząc na swoim koncie kolekcje tematyczne. Dzięki temu, w szybki i prosty sposób w dowolnej chwili znajdzie swoje ulubione pomysły na obiad, ciasto lub sałatkę. Dodawanie przepisów jest bardzo łatwe – można to zrobić wklejając odpowiedni link do wybranej strony internetowej lub do inspiracji z mediów społecznościowych. Jest również opcja dodania własnej notatki albo zdjęcia wycinka z gazety, z ulubionej książki kucharskiej lub nagrania głosowego. To szczególnie przydatne, gdy babcia zdradza Wam rodzinną recepturę na potrawę, która jest utrwalona tylko w jej głowie. Na stronie www.winiary.pl do dyspozycji jest również szeroka baza niemal 6 tysięcy przepisów, które można dodać do swojej kolekcji jednym przyciskiem – „Dodaj do CookBook”. Równie proste jest udostępnianie wybranego przepisu lub całej kolekcji swoim bliskim np. na Facebooku, WhatsAppie lub mailowo.

– CookBook to narzędzie, którego wszyscy potrzebowali, a – w takiej formie – nie było ono dostępne na rynku. Mamy nadzieję, że jego użyteczność i funkcjonalność pomoże wielu miłośnikom gotowania w codziennym przygotowywaniu posiłków i poszukiwaniu nowych inspiracji. Użytkownicy CookBooka mają do nich dostęp w każdej chwili – w telefonie, który zawsze jest pod ręką. Dzięki temu gotowanie staje się znacznie łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze

mówi Szymon Ulkowski, Kierownik ds. e-Business i Komunikacji marki WINIARY.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.winiary.pl/CookBook_Twoja_ksiazka_kulinarna/

Korzyści dla użytkowników serwisu

WINIARY CookBook to nie jedyne udogodnienie, do którego mają dostęp zarejestrowani użytkownicy serwisu www.winiary.pl. Znajdą tam również My Menu Plan, czyli narzędzie do planowania posiłków, przy pomocy którego na podstawie preferencji żywieniowych można stworzyć indywidualny jadłospis. My Menu IQ pozwoli poprawić jakość i stopień zbilansowania codziennych posiłków – system oceny wskaże, czy wybrana potrawa spełnia zalecenia żywieniowe i zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, takie jak białko, węglowodany i tłuszcze. Natomiast chatbot WINIAREK to codzienny pomocnik kulinarny, który po wskazaniu mu składników, które aktualnie mamy w domu podpowie dopasowane przepisy, co pozwoli ograniczyć marnowanie.

Więcej szczegółów:

https://www.winiary.pl/mymenuplan

https://www.winiary.pl/mymenu-iq/