Domestos zmienia zasady gry i wprowadza na rynek innowacyjną pianę do czyszczenia toalety

Opakowanie nowego Domestos Power Foam zostało specjalnie zaprojektowane, by działać do góry nogami. Dzięki temu innowacyjna, aktywna formuła piany dociera do najtrudniej dostępnych miejsc, przywierając mocniej i dłużej do czyszczonej powierzchni.

Pozwala to na wyeliminowanie aż 99,9% zarazków*. Produkt nie zawiera wybielacza i ma przyjemny zapach, który dostępny jest w trzech wariantach: Arctic Fresh, Citrus Blast i Floral Fresh.

Uniwersalny spray

Domestos Power Foam może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz toalety. Nadaje się również do innych powierzchni łazienkowych takich jak płytki, umywalki, krany, lustra, szafki i prysznice. Pozostawia je lśniące czystością, wolne od zarazków i bezpieczne w użyciu.

*Zabija bakterie oraz wirusy osłonkowe

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 

Domestos Power Foam

Innowacyjna formuła piany zapewnia niezrównaną moc czyszczenia w trudno dostępnych miejscach, przywierając mocniej i dłużej do powierzchni. Dzięki temu eliminuje aż 99,9% zarazków. To produkt, który działa do góry nogami. Dostępny jest w 3 przyjemnych wariantach zapachowych i nie zawiera wybielacza. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz toalety, a także na innych powierzchniach łazienkowych.

Sugerowana cena: 17,99