Garage EUPHORIQ 0,0% – napój piwny z benefitami funkcjonalnymi

Nowy bezalkoholowy wariant marki Garage – EUPHORIQ 0,0% łączy świat piwa z fantastycznym smakiem jagód i marakui oraz benefitami funkcjonalnymi. Innowacja od Garage zawiera witaminy z grupy B, takie jak wit. B5 oraz B12, biotynę oraz ekstrakt z Schisandry.

Bezalkoholowy Garage EUPHORIQ podkręci wszystkie imprezy zgodnie z hasłem „Fun is in the mix”. Biotyna oraz witamina B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, natomiast kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie. Produkt korzystnie wpływa na nastrój dzięki bogatej zawartości witamin.

 

Marka Garage znana jest z innowacyjnego podejścia do warzenia piwa. Nowoczesność, chęć wyznaczania trendów i życie z energią, to cechy ją wyróżniające. Warto przypomnieć, że w 2023 roku Garage Energy 0,0% otrzymał wyróżnienie w konkursie Złote Innowacje FMCG & Retail.

 

Nowość Garage EUPHORIQ dostępna jest w charakterystycznym dla marki kształcie szklanej butelce zamkniętej kapslem pull-off.