Kabanosowa przekąska z kolagenem? Marka Duda uzupełnia swoją ofertę o wyjątkowy produkt!

Do linii Duda High Protein dołączają kabanosy i to w wyjątkowym wydaniu, bo w… kolagenowej osłonce. To doskonała wiadomość nie tylko dla osób dbających o zbilansowaną dietę, ale również dla sportowców.

Kabanosy uzupełniające linię Duda High Protein wyróżnia nie tylko ich smak, wyjątkowa delikatność i kruchość, ale przede wszystkim wysoka energetyczność – znajdziemy tam aż 36% energii pochodzącej z białka. Jak podkreśla ambasador linii Duda High Protein – Krzysztof Ferenc Fericze, kabanosy z kolagenem to produkt funkcjonalny, z białkową mocą, której już wkrótce warto szukać na sklepowych półkach, na terenie całej Polski.

 

Marka Duda przyzwyczaiła już swoich konsumentów do wysokobiałkowych produktów. Pewnie dlatego, że skład parówek linii High Protein charakteryzuje najwyższa ilość białka dostępna w tego typu wyrobie, w Polsce. Dodatkowo śmiało można dodać, że dania gotowe tej linii na nowo definiują termin „fast food”. Ten od marki Duda wyróżnia bowiem wysoka ilość warzyw oraz przede wszystkim obniżona kaloryczność. Na linię Duda High Protein, z podwyższoną ilością białka, składają się już parówki, gotowany kurczak w plastrach oraz dania gotowe do szybkiego przygotowania. Wśród nich, już w maju, znajdziemy m.in. medaliony z warzywami, rumsztyk ze słonecznikiem, nuggetsy z marchewką i groszkiem, nuggetsy z brokułem czy kotlety w panierce z płatków kukurydzianych. Teraz marka Duda ogłasza uzupełnienie oferty linii High Protein o pierwsze w Polsce, wysokoproteinowe kabanosy w kolagenie. Zgodnie z unikalną na polskim rynku filozofią producenta tj. „od ziarna do stołu”, produkt powstaje z zachowaniem pełnej kontroli łańcucha wartości w 100% z polskiego kurczaka.

 

Jak zapewniają przedstawiciele Cedrob Foods S.A. – właściciela marki Duda – prace nad linią produktową High Protein rozpoczęły się w 2020 roku, a projekt realizowano we wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Efektem działań są innowacyjne produkty, które jako pierwsze na polskim rynku stanowią wyjątkowe połącznie wysokiej jakości mięsa drobiowego z podwyższoną ilością białka oraz, z tzw. „czystą etykietą”. A co to oznacza dla konsumentów? Absolutny brak konserwantów i dodatków chemicznych oraz gwarancję naturalnego pochodzenia wszystkich składników wyrobów linii Duda High Protein. Pozostaje nam więc życzyć… smacznego!