Lipiec 2023 Tygryski chrupki kukurydziane plecione + TATUAŻ. Zakręcona porcja radości!

Można je jeść na różne sposoby, a każdy jest właściwy. Są dowodem na to, że chrupki kukurydziane mogą być czymś więcej, niż tylko smaczną przekąską. Mowa tu oczywiście o Tygryskach plecionych, które zaskakują na nowo… nie tylko ulepszoną jakością. Chcąc dać dzieciom jeszcze więcej radości z trwających wakacji, do każdej paczki, Tygrysek dołączył jeden z dziesięciu wymarzonych tatuaży! Z pewnością staną się one przepisem na doskonałą zabawę.

Tygryski plecione to wyjątkowa pozycja w portfolio marki. Jak wszystkie chrupki, te także są bezglutenowe i wytworzone z kaszy kukurydzianej bez dodatku soli i cukrów, natomiast wyróżnia je forma podania – jedną pałeczkę tworzy aż sześć pojedynczych splotów, które odznacza nowa, ulepszona jakość! Teraz są one bardziej sprężyste, ale wciąż tak samo chrrrupiące. Można je jeść na wiele różnych sposobów, a samo jedzenie może być naprawdę świetną rozrywką nie tylko dla najmniejszych pociech, ale również dla rodziców. Bo przecież marka Tygryski to ekspert w dziedzinie zabaw łączących pokolenia. Z Tygryskami plecionymi możecie zorganizować mini konkurs zręcznościowy i sprawdzić kto pierwszy rozplącze pałeczkę na osobne sprężynki, nie przerwie ich i zyska miano chrupiącego mistrza! To co? Trzy… dwa… jeden… start!

Tygryskowe tatuaże – jeszcze więcej radości z lata!

Nie da się ukryć, że tatuaże wodne są bardzo popularne wśród dzieci zwłaszcza podczas wakacji, kiedy można sobie pozwolić na znacznie większą swobodę. Najmniejsze pociechy uwielbiają się wcielać w bajkowych bohaterów, wyróżniać się wśród rówieśników i przy tym doskonale się bawić. Dlatego teraz w każdej paczce Tygrysków pałeczek plecionych znajdziemy wspaniały tatuaż! Na fanów Tygryskowych postaci z bajek z kanału marki na YouTube czeka aż dziesięć wyjątkowych wzorów, tworzących unikalną kolekcję. Tego w Tygryskach jeszcze nie było!

 

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką producencką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2022.

 

Tygryski chrupki kukurydziane plecione: 2,59 zł/ 70 g