Nowość! Almette z kolorowym pieprzem

Wariant z kolorowym pieprzem poszerza portfolio puszystych serków twarogowych marki Almette. To świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie naturalny skład, a jednocześnie są otwarci na nowe połączenia smakowe.

Puszyste serki twarogowe Almette od lat znajdują uznanie w oczach konsumentów.  Powstają w nowoczesnym zakładzie w Węgrowie z połączenia wysokiej jakości polskiego mleka oraz naturalnych składników. Tym, co je wyróżnia na tle konkurencji, jest różnorodność wariantów wzbogaconych o zioła czy warzywa oraz wyjątkowo lekka i puszysta konsystencja, gwarantująca 100% przyjemności smaku. Dzięki temu serki doskonale sprawdzają się zarówno na kanapce, jak i jako dodatek do różnych dań.

 

A teraz do szerokiej już oferty dołącza NOWOŚĆ – Almette z kolorowym pieprzem. Nowy serek to połączenie trzech rodzajów pieprzu, tworzących kompozycję łagodnych i ostrych nut smakowych. Dzięki temu zadowoli on kubki smakowe nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Almette to lider kategorii twarogowych serków puszystych. 14 różnorodnych wariantów sprawia, że każdy konsument może wybrać idealną dla siebie propozycję w zależności od indywidualnych preferencji co do smaku i aromatu. Almette z kolorowym pieprzem poszerza naszą ofertę „ostrych” propozycji, co jak wierzymy, pozwoli nam na zwiększenie pokrycia preferencji nabywców oraz pozyskanie nowego wolumenu sprzedaży

– mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Wprowadzeniu na rynek Almette z kolorowym pieprzem towarzyszyć będzie wsparcie marketingowe obejmujące obecność w prasie, digitalu i social mediach, a także kampania PR oraz materiały POSM.