Świeże smaki wiosny i atrakcyjne ceny w delio

Wraz z nadejściem pierwszego dnia wiosny delio przygotowało dla swoich klientów szeroką gamę sezonowych smaków. Do supermarketu online zawitały właśnie nowalijki, dzięki którym wiosna zawita nie tylko w kalendarzu, ale także na talerzach konsumentów. To idealna okazja, by cieszyć się zdrowymi i pysznymi posiłkami.

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia, dostarczając nam bogactwa w postaci świeżych warzyw prosto z polskich pól. Już teraz w delio klienci znajdą szeroki wybór sezonowych warzyw, takich jak chrupiące marchewki oraz sałaty, zielone szparagi, soczyste pomidory i wiele, wiele innych. To prawdziwa pełnia smaków i witamin, wspierająca zdrowie w tym okresie.

 

Przedstawiciele supermarketu online zapewniają, że na entuzjastów świeżych warzyw i owoców wraz z nadejściem sezonu czekają atrakcyjne oferty cenowe, a asortyment będzie stopniowo poszerzany o nowe produkty.

Dzięki sezonowym dostawom, możliwe jest zaoferowanie świeżych warzyw w najbardziej konkurencyjnych cenach. Nie tracąc czasu na szukanie idealnych warzyw w sklepach stacjonarnych, konsumenci mogą cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami na ich bazie. Natomiast czas spędzony w sklepie klienci będą mogli zamienić na przykład na aktywność na świeżym powietrzu, która obok zdrowej diety pozytywnie wpływa na nasze lepsze samopoczucie

mówi Krzysztof Grądziel Head of Categories Lite e-Commerce, startupie odpowiedzialnym za delio.

 

Sezonowy wzrost zainteresowania świeżymi warzywami i owocami wiosną to doskonały czas, aby rozważyć poprawę swojego sposobu żywienia. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia powinno się spożywać minimum 400 g owoców i warzyw dziennie w co najmniej pięciu porcjach. Jak podaje portal wczorajnatalerzu.pl, który prezentuje dane zebrane przez Kantar Public i agencję INSPIRE, zaledwie co piąty Polak spożywa odpowiednią ilość warzyw i owoców.

 

Asortyment delio obejmuje nie tylko bogactwo kolorów i smaków świeżych, wiosennych produktów, ale także szeroki wybór artykułów do codziennego użytku, które odpowiadają na różne potrzeby zakupowe klientów. W delio znajdziemy 14 kategorii zakupowych, w których znajdziemy produkty od znanych producentów, a także mniej oczywiste pozycje, jak np. konserwy rzemieślnicze Ed Red. Tym samym delio swoją ofertą przypomina klasyczny supermarket.

Bez względu na to, czy planujesz odświeżyć swoją dietę, czy też zadbać o czystość i porządek w domu, w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wiosną w pełni

– dodaje Grądziel.

delio – zakupy z głową i dostawą na dziś

delio jest dostępne w Polsce od marca 2022 roku. W tym czasie supermarket online najpierw otworzył się dla mieszkańców Warszawy, a następnie Krakowa. Wyróżnikiem usługi jest dostawa na dziś, promocje dla nowych i stałych użytkowników, szeroki wybór produktów oraz intuicyjny proces składania zamówienia.

 

Ponadto dzięki modelowi dostaw na rano delio jest obecne również w wielu mniejszych i większych miejscowościach w całej Polsce. Usługa działa na podobnej zasadzie co cateringi dietetyczne, dzięki czemu zakupione przez nas produkty będą czekać na nas od samego rana. Wystarczy złożyć zamówienie do godziny 12 w południe, a już tej samej nocy, między północą a 8 rano zakupy zostaną dostarczone prosto pod drzwi.

 

Zamówień można dokonywać na stronie: www.delio.com.pl oraz poprzez aplikację mobilną delio dostępną na App Store oraz Google Play.