Odkryj świat dżungli razem z Kubusiem

Pod etykietami soków Kubuś 100 % czekają nowe naklejki! Tym razem dzieci mogą dokładnie poznać świat dżungli i dzikich zwierząt. Do zebrania jest aż 40 różnych naklejek, które najmłodsi mogą kolekcjonować na specjalnych kartach. Teraz wiedza o dżungli jest na wyciągnięcie ręki!

Po raz kolejny Kubuś zachęca dzieci do zdobywania i pogłębiania wiedzy o otaczającym je świecie. Pod etykietami soków Kubuś 100 % 300 ml marka umieściła naklejki z wyjątkowymi  zwierzętami dżungli. W sumie do zebrania jest aż 40 wzorów naklejek: 36 z różnymi zwierzakami oraz 4, na których widoczny jest Kubuś z wyposażeniem pomocnym podczas wyprawy do dżungli.

 

Miejscem do kolekcjonowania naklejek są karty pełne ciekawostek o zwierzętach. Każda karta dedykowana jest jednemu gatunkowi zwierzęcia i zawiera podstawowe informacje o jego wadze, wielkości i drapieżności. Dodatkowo na karcie zaznaczone są obszary występowania danego gatunku oraz preferowany sposób żywienia. Kolejnym bonusem jest kod QR, pod którym dzieci odkryją ciekawostki o dżungli czytane przez samego Kubusia!

 

Oprócz wiedzy merytorycznej Kubuś zadbał także o zabawę. Karty ze zwierzętami można wykorzystać do gier „zgadnij, co to za zwierz” i „siłujcie się na moce”. Dzięki temu dzieci mogą pogłębiać wiedzę o świecie dżungli i dobrze się przy tym bawić.

 

Więcej szczegółów o tej edycji naklejek można znaleźć na stronie: https://kubus.pl/naklejki/