skip to Main Content
Owocowe Nowości W Ofercie Somersby

Owocowe nowości w ofercie Somersby

Marka Somersby, znana z pysznych owocowych smaków piw alkoholowych i bezalkoholowych, rozwija swoje portfolio. W nadchodzącym sezonie konsumenci będą mogli orzeźwiać się nowościami: wyczekiwaną alkoholową wersją smaku gruszki, czyli Somersby Pear 4,5%, nowym połączeniem Somersby Cherry & Apple 4,5% czy bezalkoholowym Somersby Blackcurrant & Lime 0,0%. Produkty są już dostępne na rynku.

Idealne połączenia
W marcu na sklepowych półkach pojawia się nowość – Somersby Cherry & Apple 4,5%. Doskonałe połączenie wytrawnej wiśni i soczyście słodkiego jabłka budzi wspomnienia wakacyjnych chwil. Ten wariant ma piękny, czerwony kolor i słodko-kwaśny smak, który zapewnia maksimum orzeźwienia.
Z kolei do oferty piw bezalkoholowych dołącza innowacja smakowa, czyli połączenie czarnej porzeczki i orzeźwiającej limonki. Somersby Blackcurrant & Lime 0,0% to najbardziej ekskluzywny wariant w portfolio marki. Mocno schłodzony będzie idealnym towarzyszem codziennych spotkań ze znajomymi. Nowy smak dostępny jest w sprzedaży w butelce 0,4 l oraz w nowym formacie – puszkach fit o pojemności 330 ml. Mniejszy i wygodny rozmiar puszki jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów i trendy rynkowe w kategorii napojowej.
Wyczekiwana, soczysta gruszka
Gruszka to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich owoców, a także 4. najpopularniejszy wariant smakowy Somersby na świecie. Bezalkoholowe połączenie smaku piwa i orzeźwiającej gruszki skradło podniebienia konsumentów, a wychodząc naprzeciw ich zapytaniom w mediach społecznościowych, powstała wersja z procentami. Somersby Pear 4,5% to słodko-kwaśny smak, kojarzący się z polskimi sadami. Będzie smakował idealnie schłodzony lub z kostkami lodu!
– Gruszka jest jednym z najpopularniejszych polskich owoców, który nie tylko orzeźwia, ale i przywołuje miłe, letnie wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że ten wariant spełni oczekiwania konsumentów, którzy wielokrotnie o nim wspominali na naszych mediach społecznościowych
Justyna Seliga, Specjalista ds. Marketingu Somersby.
Nowość dostępna jest w wyłącznej dystrybucji Grupy Eurocash w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,4 l.
Nowe smaki można znaleźć w lodówkach z piwem oraz lodówkach obok innych wariantów piw bezalkoholowych i smakowych z oferty Carlsberg Polska.
Back To Top