„Poczuj ducha w paczce” – wyjątkowa loteria Monster Munch na Halloween

Popularne „Duszki” to przekąska, bez której trudno wyobrazić sobie Halloween. Z tej okazji Monster Munch ogłasza start niezwykłej loterii – do wygrania są atrakcyjne nagrody pieniężne i konsole nowej generacji PlayStation 5. Już dziś klienci mają szansę kupić chrupki w nowych opakowaniach i wziąć udział w zabawie.

Monster Munch od Lorenz to marka, która od ponad 20 lat dostarcza pysznej rozrywki i niezapomnianych doznań smakowych. Przekąska dostępna jest zarówno w wersji klasycznej, jak i w dużym rozmiarze, który oznacza więcej zabawy, a także w różnych wariantach – do wyboru są również smaki Pizza oraz Ketchup. Niepowtarzalny kształt połączony z atmosferą beztroskiego dzieciństwa i psikusów sprawił, że „Duszki” to jedna z najbardziej unikalnych marek w Polsce.

 

Kultowe chrupki szczególnie dobrze sprawdzą się w trakcie klimatycznej imprezy na Halloween. By uprzyjemnić świętowanie tej coraz popularniejszej okazji i wspólnie poczuć ducha zabawy, producent zorganizował specjalną loterię.

Monster Munch to dla nas znacznie więcej niż tylko pyszna przekąska. To także emocje, zabawa i radość. Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić naszą najnowszą inicjatywę: loterię „Poczuj ducha w paczce”. Chcemy dostarczyć naszym klientom niezapomnianych przeżyć i dać im szansę na wygranie strasznie fajnych nagród

– mówi Julia Podsadna, Trade Marketing Manager w Lorenz.

 

Loteria trwa od 1 października do 30 listopada br. Aby mieć szansę na wygraną (wypłaty gotówki za pomocą Blika i konsole do gry nowej generacji), wystarczy zachować paragon po zakupie dowolnej paczki Monster Munch, a następnie zgłosić go na stronie poczujduchawpaczce.pl.

 

Obok nowych opakowań trudno przejść obojętnie, ponieważ zostały one przygotowane w specjalnej szacie graficznej, nawiązującej do loterii. Dobrze widoczne żółte powierzchnie z nadrukowanym hasłem i wesoły duszek komunikujący kod QR, który szybko przekieruje klientów na stronę zgłoszeniową, od razu rzucą się w oczy każdemu, kto na sklepowych półkach będzie poszukiwał „straaasznie fajnej loterii”.

 

Szczegóły na: http://poczujduchawpaczce.pl.