Polomarket w Witkowie odnowiony

Po trwającym miesiąc remoncie mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 1 w Witkowie sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket zmienił się nie do poznania. Został gruntownie zmodernizowany i powiększony. Dla klientów ponownie otwarty będzie od 6 czerwca.

Sklep w Witkowie to już 4 modernizowany w tym roku obiekt Polomarketu. Na terenie województwa wielkopolskiego funkcjonują aż 54 sklepy naszej sieci. Zależy nam jednak nie tylko na byciu obecnym i rozpoznawalnym w regionie, ale również na tym, by zakupy w naszych sklepach kojarzyły się z wysokim standardem i komfortem. Dlatego też skupiamy się na odnawianiu starszych obiektów, realizując tym samym przyjętą na 2018 r. strategię – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Sklep w Witkowie wygląda jak nowy: unowocześniono i powiększono aż o 200 m kw. salę sprzedaży, wstawiono nowe regały, boksy kasowe, zmodernizowano strefy chłodnicze. Obiekt jest zgodny z obowiązującym systemem identyfikacji wizualnej. Poszczególne działy zostały odpowiednio oznaczone kolorystycznie. W sklepie zainstalowano nowy system wentylacji pozwalający na odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych.  Zaopatruje on obiekt w ciepłą wodę użytkową i ogrzewa cały magazyn. Ponadto parking został lepiej doświetlony w technologii LED.

źródło: informacja prasowa Polomarketu