Reklama Lech Free - Trenuj z nami

Popraw kondycję z Lechem Free

Lech Free wychodzi naprzeciw spadkom formy w czasie, kiedy nasza codzienna aktywność fizyczna została mocno ograniczona. Przy współpracy z trenerką personalną Natfit i zawodnikiem KSW Damianem Janikowskim, marka zachęca do ruchu, bez wychodzenia z domu. Dlaczego? Ponieważ Lechendy mogą wszystko!

Kim są wspomniane Lechendy? To osoby, które potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najmniej oczekiwanej sytuacji. Ludzie, którzy od zawsze umiejętnie godzili aktywny tryb życia ze swoimi codziennymi obowiązkami i teraz nie zamierzają tego zmieniać. Marka Lech Free gorąco zachęca do pozostania aktywnym i wraz z Runmageddonem oraz sportowcami Natalią Tober i Damianem Janikowskim, zapraszają do wspólnych, domowych treningów.

 

Każdy może wykonać je w swoich czterech ścianach, ponieważ niepotrzebne są żadne specjalistyczne sprzęty – za dodatkowy ciężar mogą posłużyć rzeczy codziennego użytku. Wystarczą jedynie dobre chęci i motywacja do działania!

 

Pierwszy trening prowadzony przez Damiana Janikowskiego jest już dostępny na Facebookowym wydarzeniu Lechendy mogą wszystko. Kolejny pojawi się jeszcze w tym tygodniu – tym razem poprowadzi go Natfit. Aby nie przegapić żadnego nowego video, najlepiej dołączyć do wydarzenia
i włączyć powiadomienia o nowych postach. Oprócz publikowanych filmów z inspiracjami, jakie ćwiczenia można wykonać w domu, dodatkowo planowane są również transmisje live. Dzięki nim będzie można we własnym domu odbyć pełny trening z ambasadorami marki oraz z kilkoma gośćmi specjalnymi, znanymi między innymi z eventów Runmageddonu.

 

Ponadto, żeby zmobilizować uczestników do aktywnego udziału w wydarzeniu, zaplanowany jest konkurs, w którym do wygrania będą sportowe gadżety od Lecha Free – zestawy piłek, mat oraz gum active bands. Wygrać je można dzieląc się zdjęciami i video ze swoich domowych treningów oznaczonych hasztagiem #MożeszWszystko i @lechfree.

 

Już teraz dołącz do wydarzenia i zacznij ćwiczyć z ambasadorami Lecha Free. Zostań Lechendą i pokaż wszystkim, że nawet w domu można wszystko! Link do wydarzenia: www.bit.ly/Lechendy_mogą_wszystko_w_domu