Sosy, dipy czy dressingi – niezbędny dodatek do grilla

W okresie wiosenno-letnim popularnym dodatkiem do dań z grilla są różnego rodzaju sosy, dipy czy dressingi. Najwyższej jakości wyroby z Piątnicy znakomicie sprawdzają się w tych zastosowaniach, dając gwarancję wyśmienitego smaku i kulinarnego sukcesu.

Jogurt typu greckiego 0 % tłuszczu OSM Piątnica to naturalnie gęsty, kremowy i bogaty w pożywne białko produkt. Wytwarzany jest na bazie najwyższej jakości mleka, ma prosty skład i pyszny smak. Doskonale sprawdzi się jako baza do popularnego sosu tzatziki oraz jako dodatek do sałatek czy świeżych owoców.

Jogurt naturalny z Piątnicy zawiera jedynie mleko i żywe kultury bakterii jogurtowych. Wyróżnia się kremową konsystencją i wyjątkowo delikatnym smakiem. Jogurt naturalny dostarcza pełnowartościowego białka oraz wapnia. To pyszna i zdrowa przekąska na każdą porę dnia. Smakuje wyśmienicie bez żadnych dodatków, jedzony bezpośrednio z kubeczka, ale idealnie sprawdza się również do przygotowania lekkich dressingów, sałatek czy sosów.


Twój Smak Aksamitny klasyczny z Piątnicy to doskonały serek o naturalnym smaku i gładkiej konsystencji. Idealnie się rozsmarowuje. Wytwarzany jest z najwyższej jakości mleka z lokalnych gospodarstw. Znakomicie sprawdza się na kanapkach – solo lub z ulubionymi dodatkami. Wspaniały także do warzywnych past.


Twój Smak naturalny OSM Piątnica
to znakomity serek do smarowania, który wyróżnia się kremową konsystencją oraz prostym, naturalnym składem. Doskonale się rozsmarowuje, ale jednocześnie jest odpowiednio kruchy. Idealny na kanapki oraz do przygotowania dipów czy kremowych past.


Śmietana 12% OSM Piątnica jest gęsta i delikatna w smaku. Znakomicie sprawdza się do dań na zimno i na gorąco. Niezastąpiona do mizerii, sałatek, sosów i zup, ale także lekkich dressingów, które podkreślą smak grillowanych potraw.