Spraw przyjemność najbliższym słodkościami od E.Wedel

Rok kalendarzowy pełen jest wyjątkowych okazji do podzielenia się przyjemnością z bliskimi. Jednak często nie lada wyzwaniem jest sam wybór prezentu. Sprawdzonym pomysłem na upominki, które cieszą obdarowywanych niezależnie od okazji, są oczywiście czekoladowe pyszności. Marka E.Wedel, która od ponad 170 lat ma doświadczenie w produkcji wyjątkowych słodyczy, przedstawia eleganckie i smaczne propozycje, które z pewnością przypadną do gustu i osłodzą każdą chwilę naszym bliskim.

Dzień Ojca
E.Wedel  od lat dostarcza konsumentom wyjątkowe produkty, dzięki którym możemy się do siebie zbliżyć, podziękować bliskiej osobie i wspólnie cieszyć się z przyjemności płynącej z wedlowskich wyrobów. Tym razem, z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, nie mogło być inaczej. 23 czerwca wszyscy ojcowie obchodzą swoje święto. Warto więc zadbać o to, aby poczuli się wyjątkowo. To doskonały czas, aby docenić i podziękować tacie za wszystko, co dla nas robi. Doskonałym upominkiem na tę okazję będą kultowe Baryłki Klasyczne lub ich inny wariant Baryłki Whisky. Obie propozycje stanowią idealne połączenie wedlowskiej czekolady deserowej z pysznym, płynnym nadzieniem. W Baryłkach Klasycznych można znaleźć charakterystyczne „beczułki” w 4 smakach: wiśniowym, adwokatowym, kawowym czy kakaowym. Zaś w Baryłkach Whisky wszystkie pralinki wypełniono nadzieniem inspirowanym znanym alkoholem – Whisky. Baryłki to połączenie unikalnej receptury i  długoletniej tradycji.
Jako upominek świetnie sprawdzi się także kultowy Torcik Wedlowski. Ten wyjątkowy Torcik od E.Wedel, w którym kruche wafle przekładane są kremem orzechowym, a całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą deserową, to prawdziwa przyjemność smaku, którą doceni każdy tata. Warto dodać, że marka oferuje również możliwość personalizacji Torcika Wedlowskiego. Oznacza to, że możemy stworzyć swój własny, dedykowany prezent z indywidualnymi życzeniami oraz dekoracją. Szczegóły dostępne są na stronie: www.torcikwedlowski.pl
Torcik Wedlowski.png
Podaruj bliskim słodką chwilę przyjemności z E.Wedel
Marka E.Wedel jako ekspert od przyjemności, od lat pomaga Polakom w wyborze idealnego upominku na szczególne okazje, tak aby zapewnić radosne i słodkie chwile, spędzone z bliskimi. Dba także o to, aby w szerokim portfolio  każdy mógł znaleźć produkt doskonały! Oprócz rozmaitych wariantów Baryłek, czy Torcika Wedlowskiego w ofercie dostepne są również: Pasjonata, Lalibelle, Coffee Box czy Praliny Chopin w puszce. Ta pierwsza to delikatne mleczne czekoladki z nadzieniami o smaku: kokosowym, śmietankowym, truflowym, toffi, migdałowym oraz cappuccino. Pasja smaków zamknięta w mlecznej czekoladzie, idealnie sprawdzi się podczas celebracji niezapomnianych momentów. Z kolei Lalibelle to kolekcja pysznych pralin z kremowym nadzieniem w sześciu smakach jak choćby toffi, tiramisu, czy kokos. Intensywnie kawowych doświadczeń dostarczy Coffee Box, w którym zamknięto praliny inspirowane najpopularniejszymi kawami: espresso, caffe latte oraz capuccino. Harmonijne połączenie głębokiego, wyrazistego smaku kawy z oryginalną wedlowską czekoladą to niepowtarzalna przyjemność, którą warto podzielić się z bliskimi. Propozycją, o której warto pamiętać, są również praliny Chopin w puszce, czyli pyszne czekoladki o smaku migdałów, marcepanu oraz wiśni w likierze. Oprócz wyjątkowej symfonii smaków, podziw budzi także kultowe opakowanie w formie puszki z motywem pomniku Chopina. Tak unikatowy produkt zachwyci każdą obdarowywaną osobę ceniącą sobie klasykę.