Stefano Terrazzino wyznaje: kocham polską kuchnię

Stefano Terrazzino zaliczył ostatnio gościnny występ w programie kulinarnym Naturalne Poranki, prowadzonym przez popularnego kucharza – Tomka Jakubiaka. Panowie, przygotowując wspólne śniadanie, postanowili porozmawiać o swoich pasjach i zainteresowaniach. Jak się okazało, nie tylko szybko znaleźli wspólny język, ale postanowili też razem zatańczyć… flamenco!

Stefano zdradził też, że po przyjeździe do Polski stopniowo otwierał się na dania polskiej kuchni, a po pewnym czasie szczerze ją pokochał. Dodał też, że możliwość powrotu do włoskich smaków zapewniają mu rodzice, którzy prowadzą na co dzień małą, włoską restaurację.

 

Z kolei Jakubiak zwierzył się przed kamerą z nieznanego wcześniej hobby. Oprócz gotowania kucharz pasjonuje się także… tańcem towarzyskim. Okazuje się, że ambasador marki Tarczyński zajmował się nim przez blisko 10 lat, osiągając w tym czasie kilka sukcesów.

 

Po rozmowie gospodarz i jego gość zabrali się do przygotowania wspólnie śniadania i jak się okazało, w kuchni Stefano radzi sobie niczym na tanecznych parkietach, a Tomasz zdradził mu kilka sekretów mistrza.

 

Całą rozmowę Tomasza i Stefano możecie obejrzeć tutaj.