Tchibo z nową propozycją kawy z limitowanej edycji Rarität

Zbliżająca się Wielkanoc daje możliwość spędzenia chwil w gronie najbliższych. Idealnym dopełnieniem tych spotkań będzie filiżanka pysznej, aromatycznej kawy, którą można zarówno zaparzyć gościom, jak również podarować w prezencie. Naprzeciw temu wychodzi Tchibo wraz z kolejną propozycją z serii kaw Rarität: czas na „Los Trapiches Colombia“.

W okresie świąt chętniej sięgamy po nowe, wyjątkowe smaki i kierujemy uwagę w kierunku kaw z segmentu premium, aby móc zaserwować naszym gościom najlepszy smak. Dostępna obecnie Rarität „Los Trapiches Colombia“ świetnie sprawdzi się zarówno podczas wspólnego świętowania, jak i codziennej celebracji.

Wyjątkowy aromat

„Los Trapiches Colombia“ to podróż do kolumbijskiej Huili. Tam, oprócz wysokiej jakości kawy, uprawia się również trawę cukrową, lokalnie przetwarzaną w cukrowniach, zwanych „los trapiches“ – do czego nawiązuje nazwa produktu. Nowa ziarnista propozycja z serii Rarität urzeka słodką nutą karmelizowanych orzechów włoskich i toffee. Esencję tego połączenia najpełniej wydobędziemy, przygotowując kawę metodą przelewową np. w dripie..

 

Wraz z wprowadzeniem nowej kawy Rarität „Los Trapiches Colombia“ w sprzedaży pojawiła się idealna do przechowywania kawy kolekcjonerska puszka, z wizerunkiem, charakterystycznej dla kolumbijskich regionów, alpaki.

Rarität to marka limitowanych kaw speciality w portfolio Tchibo dostępna tylko w sklepach stacjonarnych i sklepie online Tchibo. Każdego roku w ofercie Rarität pojawia się około 5 nowych linii – każda z innego regionu świata – dostępnych w sprzedaży tylko przez krótki czas.