Trwa loteria konsumencka WINIARY – Budyniowe Love Do wygrania rodzinne nagrody!

Jeśli jesień kojarzy Ci się tylko ze swetrami, ulubionym serialem i herbatą z cytryną – czas na nowe doznania! W tym okresie idealną propozycją na wieczór są pyszne ciepłe desery, które możemy przyrządzić dla całej rodziny. Nic nie zacieśnia więzi lepiej niż wspólne gotowanie i słodkie przyjemności. Teraz możesz dzielić się tą radością z bliskimi. Trwa loteria konsumencka marki WINIARY – Budyniowe Love. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Sezon na przyjemności

Jak umilić sobie jesienne wieczory? Możliwości jest wiele, jednak to co słodkie i ciepłe może sprawić nam wyjątkową przyjemność! Budynie od marki WINIARY to wyjątkowe desery, które przeniosą Cię w podróż do czasów dzieciństwa, gdy największą radość sprawiał posiłek przygotowany przez kogoś bliskiego. Budynie to idealny wybór na słodką przekąskę w trakcie dnia. Kremowa konsystencja i niezapomniany smak sprawią, że każdy kęs będzie czystą przyjemnością, wywołując uśmiech na twarzach zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Słodkie rodzinne chwile

Marka WINIARY nie tylko dostarcza pyszne produkty, ale również inspiruje do spędzenia wspólnego czasu. Jesienne wieczory nabierają magicznego charakteru, możemy razem przygotować coś pysznego – marka WINIARY chce być częścią tych chwil. Budynie stanowią doskonałą bazę do rozwoju kulinarnej kreatywności – oprócz standardowej formy podania, można z nich przyrządzić m.in. racuchy budyniowe, dodać do owsianki albo ciasta. Dzięki różnorodności wariantów smakowych deserowej oferty WINIARY, każde danie może zyskać indywidualny, preferowany przez nas charakter. Z jednego przepisu możemy zrobić ciasto pistacjowe, waniliowe albo czekoladowe – wszystko zależy od nas. Gotowanie razem to nie tylko proces przyrządzania – to momenty dzielenia się wiedzą, rozwijania umiejętności kulinarnych, ale również tworzenia silniejszych więzi rodzinnych i wyjątkowych wspomnień.

Loteria Budyniowe Love

Z okazji budyniowego sezonu WINIARY organizuje loterię Budyniowe Love, w której do zdobycia będą fantastyczne nagrody. Co można wygrać? 10 000 zł gotówki albo rodzinne warsztaty kulinarne dla 5 osób (o wartości 12 000 zł) – decyzja należy do uczestnika loterii! Wystarczy kupić dowolny budyń, kisiel lub galaretkę marki WINIARY, zachować dowód zakupu, wybrać nagrodę, o którą gramy (G – gotówka, W – Warsztat), a następnie wysłać SMS na nr 70916 o treści WINIARY.nr z dowodu zakupu. G albo W. Dodatkowo zgłoszenie bierze udział w miesięcznym losowaniu nagrody głównej! Po zapisaniu się od razu dowiesz się, czy wygrałeś 50 zł. Loteria potrwa do 30 listopada. Więcej informacji o loterii można znaleźć na stronie: https://www.winiary.pl/loteria-budyniowelove/

 

Rozpocznij słodki jesienny sezon! Budynie od WINIARY wzbogacą Twoją kuchnię, inspirując do wspólnego spędzania czasu. Weź udział w loterii Budyniowe Love i podaruj swojej rodzinie wyjątkową chwilę słodyczy!